Vaistų prekybos gigantas „McKesson“ ateina į Lietuvą: Vilniuje atidarė biurą

JAV didmeninės vaistų prekybos gigantas „McKesson“ Vilniuje atidarė naują biurą ir tikisi ateityje sėkmingai konkuruoti sveikatos priežiūros rinkoje.

„McKesson Coorporation“ įsikūrė Lietuvoje (nuotr. Virginijaus Sinkevičiaus „Facebook“ paskyra)

McKesson Business Services Lithuania“ biuras Vilniuje pradžioje sutelks dėmesį į finansines paslaugas, tobulins bendrovės finansines operacijas, teigia jo atstovai. Tolesnių savo planų, investicijų bei naujų darbo vietų skaičiaus bendrovė nekomentuoja.

„Mes atvykome čia pasilikti“, – žurnalistams trečiadienį sakė „McKesson Europe“ komunikacijos vadovas Marcas Binderis.

Pasak jo, šiuo metu biure dirba 41 darbuotojas.

McKesson Europe“ finansų direktorius Alainas Vachonas sakė, jog bendrovės sprendimas atidaryti naują biurą Lietuvoje buvo planuojamas dar pernai, o Vilnius pasirinktas ekspertams atlikus atranką, įvertinus skirtingų miestų patrauklumą bei specialistų pasiūlą.

„Nekantraujame įsitvirtinti Vilniuje ir esame įsitikinę, kad miestas prisidės prie mūsų bendrovės sėkmės ateityje“, – teigė jis.

Pasak ekonomikos ir inovacijų ministro Virginijaus Sinkevičiaus, „McKesson“ planai Lietuvoje vystyti paslaugų centrą ne tik užtikrins solidų darbo užmokestį profesionalams, bet jie galės kelti savo kompetencijas, ir tai užtikrina Lietuvos konkurencingumą verslo paslaugų industrijoje.

REKLAMA

„McKesson“ dirbs biurų komplekse „Business Stadium“ Vilniaus centre.

„McKesson“ yra viena didžiausių farmacijos įmonių Jungtinėse Valstijose, o pagal 2018 metų pajamas didžiausių pasaulio įmonių sąraše ji yra 13 vietoje, šalia „Apple“, „Glencore“ ar „Samsung“ ir kitų.

2017-2018 finansiniais metais, kurie prasideda balandį ir baigiasi kitų metų kovą, „McKesson“ gavo 208,4 mlrd. JAV dolerių pajamų – 5 proc. daugiau nei ankstesniais metais (198,5 mlrd. JAV dolerių).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų