Latvijoje didėjo vidutinis darbo užmokestis – siekė virš tūkstančio

Vidutinis mėnesinis priskaičiuotas užmokestis už darbą visą darbo dieną Latvijoje pirmąjį ketvirtį sudarė 1,036 tūkst. eurų ir buvo 7,8 proc., arba 75 eurais, didesnis negu tuo pat laikotarpiu pernai, parodė šalies statistikos tarnybos paskelbti duomenys.

Darbas (nuotr. TV3)

Vien privačiajame sektoriuje vidutinis priskaičiuotas darbo užmokestis išaugo 8,4 proc. iki 1,038 tūkst. eurų, o viešajame sektoriuje – 6,8 proc. iki 1,035 tūkst. eurų.

Palyginti su 2018 metų ketvirtuoju ketvirčiu, vidutinis priskaičiuotas darbo užmokestis sausio–kovo mėnesiais smuko 0,6 procento.

Vidutinis išmokėtasis mėnesio darbo užmokestis Latvijoje pirmąjį ketvirtį sudarė 768 eurus ir buvo 7,6 proc. didesnis negu 2018 metų pirmąjį ketvirtį, bet 0,1 proc. mažesnis negu 2018 metų ketvirtąjį ketvirtį.

Realus išmokėtojo darbo užmokesčio metinis prieaugis, pakoreguotas dėl infliacijos, sudarė 4,6 proc., parodė oficialūs duomenys.

Didžiausi vidutiniai atlyginimai už darbą visą darbo dieną Latvijoje pirmąjį ketvirtį buvo finansinių paslaugų ir draudimo, informacinių ir ryšių technologijų (IRT) ir energetikos sektoriuose.

O mažiausi vidutiniai atlyginimai buvo turistų apgyvendinimo ir viešojo maitinimo bei švietimo sektoriuose.


Rašyti komentarą...
L
Lapsina
2019-05-28 20:59:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Meloja deputātam īra o paprastiems minimālā !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų