Turkijos prezidentas: E. Macronui reikėtų „pasitikrinti psichiką“

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas šeštadienį pasmerkė Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono politiką musulmonų atžvilgiu ir pareiškė, kad šiam lyderiui vertėtų „pasitikrinti psichiką“.

„Ką galima pasakyti apie valstybės vadovą, šitaip besielgiantį su milijonais kitokio tikėjimo grupių narių: pirmiausiai – pasitikrinkit psichiką“, – kalbėdamas per televiziją sakė R. T. Erdoganas.

E. Macrono pasiūlymas ginti Prancūzijos sekuliariąsias vertybes nuo radikaliojo islamo supykdė Turkijos vyriausybę ir papildė didėjantį prancūzų lyderio ir R. T. Erdogano nesutarimų sąrašą.

Anksčiau šį mėnesį E. Macronas pareiškė, kad islamas yra visame pasaulyje „krizę patirianti“ religija, ir nurodė, kad vyriausybė gruodį pateiks siūlymus, kaip būtų galima sustiprinti 1905 metais priimtą įstatymą, kuriuo Bažnyčia Prancūzijoje buvo oficialiai atskirta nuo valstybės.

Prezidentas sakė, kad įstatymo pataisų projekte bus numatytos griežtesnės švietimo sistemos ir užsienio finansuojamų mečečių priežiūros priemonės.


Rašyti komentarą...
d
deja
2020-10-24 19:33:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
makaronais problemos neišspręsi. Dar daugiau makaronų - tuo labiau. Reikia įjungti smegenis, nekiršinti musulmonų ir kitų konfesijų, gerbti jų tikėjimą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų