Rašyti komentarą...
Latvei papildomai uždirba iš baltarusiškos elektros, gali ir priimti kažkiek juodžiu.
Grazulis pamaitins koldunais
Ateis laikas kad ir latviai ir vokiečiai apkaltins lietuvius nes nuo mūsų kišimosi į kaimyninės valstybės vidaus reikalus, viskas prasidėjo, tik apie tai nespausdins
Spec arklius prie sienos siuncia
Sveiki, noriu pagelbėt tautiečiams. Info apie vykstančius tarptautinius bankinės sistemos pasikeitimus ir iš to atsirandantį didžiulį potencialą. Geranoriškumo skatinamas dalinuosi kuo plačiau, gal pagelbėsiu nemažam kiekiui žmonių, būt smagu. Verta info paskaityti:
drive(.)google(.)com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox (ištrinti skliaustelius).
Gražuli, ar ir dėl Latvijos konservai, o ypač Šimonytė, kalti?
@Ponuli O kep ne? Nereikia kistis kitos salies reikaluos, o ypac kaimynu, tai nei elektrines nebutu pasonej, nei konfliktu. Jie patys turi susitvarkyt su savo problemom. Dabar patys tampom zveri uz usu ir norim, kad nesikandziotu. Nu tep nebuna. O kliuna visiem, kas tam pritaria. Gal visdelto reiktu nusileist ant zemes ir i visku paziuret blaiviom akim.
@Ponuli Taip, nes per daug priskrido, norinciu i Lietuva... Gandai apie geroves valstybe per 2, nieko nedarymo men. placiai pasklido, tai dabar per LV i LT varo. Welcome refugees.... Gabriukas su Raskevicium pasirupins. Gabriukas gi jau buvo Irake pramuses skrydziu padvigubinima...
@Siaip Varo, nes jiems buvo įteigta,kad tai laisvas tunelis į Vokietiją.Lukašenkos pasamdyti organizatoriai ir propogandistai.
Byn, LT jau menesi laiko susidure su nelegalu problema, skelbia info visur bet latviai nesugebejo pasiruosti? Jiems tai naujiena? kas ten per flegmos, ko jie laukia, kol prieis keli tukstanciai? ...nauvumui (kvailumui) ribu nera... sekmes latviams.
@a Galbūt , kaip ir lietuviai , laukia kol susirinks 4000 .Tada pradės apgręžinėti ...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų