Šiaurės Anglijoje vyras švaistėsi peiliu: uždaryta didžioji miesto centro dalis

Anglijos šiauriniame Barnslio mieste policija šeštadienį suėmė vieną vieną asmenį po „rimto incidento“, per kurį vienas vyras buvo sužalotas peiliu, pranešė pareigūnai ir įvykio liudininkai.

Dengtame vietos turguje dirbantys prekiautojai sakė, kad paskelbus apie peiliu ginkluoto asmens ataką policija uždarė jų prekyvietę ir dalį miesto centro.

Pietų Jorkšyro policijos pirminiame „Twitter“ pranešime sakoma, kad pareigūnai reaguoja į „rimtą incidentą“.

Vėlesniame pranešime nurodoma, kad pareigūnai buvo iškviesti apie 8 val. 20 min. vietos (10 val. 20 min. Lietuvos) laiku „gavus pranešimų, kad Barslio miesto centre buvo subadytas vyras“.

„Policija vėliau gavo daug kitų pranešimų apie peiliu ginkluotą asmenį miesto centre, – pridūrė teisėsauga. – Dėl šio incidento vienas asmuo buvo areštuotas ir dabar yra laikomas policijos.“

„Vienas vyras patyrė nesunkių sužeidimų. Apie jokius kitus sužeistuosius kol kas nepranešama“, – rašo policija.

Pranešime sakoma, kad nustatytos kelios vietos, kur buvo įvykdyta nusikalstamų veiksmų. Jose bus sustiprintas policijos patruliavimas, kol pareigūnai išsiaiškins įvykio aplinkybes.

„Dabar vykdomas tyrimas yra pradinės stadijos. Siekiama nustatyti, ar šis incidentas yra izoliuotas, taip pat ar šis asmuo veikė vienas“, – pažymėjo pareigūnai.

Anksčiau paskelbtame Barnslio turgaus „Mayday Green Market“ feisbuko pranešime sakoma, kad „turgus ir didžioji dalis miesto centro yra uždaryta“, bet vėliau paskelbė, kad šios saugumo priemonės buvo atšauktos.

Naujienų agentūrai AFP prekyvietės atstovai sakė neturintys daugiau informacijos, tik „pranešimų iš antrų lūpų“, kad peiliu ginkluotas asmuo buvo ne vienas.

Britanijoje tebegalioja aukšto lygio saugumo parengtis po virtinės teroro atakų, tarp jų įvykdytų asmenų, žalojusių aukas peiliais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų