Rašyti komentarą...
Visiskas fake :) galejo bent montuotoja pasisamdyt tiek aktoriu pririnke
Niekšai, palikę šeimas bėga kaip žiūrkės! O kad mamas,dukras talibai skers, jiems nusispjaut. Jokio pasigailėjimo tokiems brudams.
Ir kur tie krentantys zmones? Parode kaip kisenes tustina vietiniai.
Ant kiek zmones tamsuma, kvaili. Lipa ant isores lektuvo. Bega i oro uosta miniom su krepsais aceit as isvykstu.
Tuoj NATO draugai be nosių ir galvų namo grįš.
@Aga ir tau taip bus, maskoliau :) Talibai kariavo už rusiškus pinigus. Dabar nebėra, su kuo kariauti, o pinigų tai norėsis, tai dabar maskoliai arba ir toliau turės mokėti, arba bus taip, kaip ir anksčiau buvo ;)
@as as,
talibai, prieš tai aršiausiai kariave su TSRS, su jankiais kariavo už rusiškus pinigus?.. Kritau nuo kedes! Tai Šiaures vjetnamiečiams TSRS padedavo, kuo galejo, nes jie buvo savi. Afganistane RU savu nebuvo!!!
Vot tau ir NATO prisiko ir ate kaip ir musu žasinai į sikna lenda bet kaip šikna pradės degti tai ir NATO dings,liksit ant ledo kaip buvo pokaryje ir daug žadėjo.
Ko jis cia nesamones kalbat. Nereik ten isviso niekam lyst,ne amerikai ne rusijai.tegu virskinasi tie .....savose sultyse.o jei savo narkotikus ar teroristus siuntines padaryt kaip amerikonai japonijai parode su hirosima...pora kartu bumt ir susiprotes kas reik daryt o ko ne
Motinėlė rusija turi progą pasireikšti, tik kažin kodėl žmonės net nesitiki, kad ji išlys iš savo erezijų tinklo
Žmogiškai tu žmoniu gaila, bet štai kas buna su JAV pakalikais, kuriuos jankiai išduoda viena po kito: pokario "miškiniai", Pietu Vjetnamas, Irakas (S.Huseinas), Panama (Norjega), Irako ir Sirijos kurdai, UA su "Nord-Stream -2"! Lietuviams, JAV "demokratijos" nešejams, svajojantiems, kad čia JAV ir NATO butu kuo daugiau, pasiruošti!
@Grigorij Iš ten ir išėjo, kad čia daugiau būtų :)
@Matyt Kausas!!!
Viso pasaulio neišgelbės
Viso pasaulio neišgelbės
Dabar matosi, kas darosi, kai Amerikonai traukiasi.
@Viso pasaulio neišgelbės Viso pasaulio,
ateis laikas - ir iš LR neš mesas, kudašius! Blogio Imperija nebeturi jegu palaikyti globalia tvarka. Jus, trokštant, kad čia JAV, NATO butu daugiau, net neitaret, kad Akelas paseno, ir gali prašauti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų