Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Baisiausia Rusijos režimui yra Lietuva ir dar Landsbergis. Nuo čia prasidėjo sovietijos griūtis. Todėl jie, nugirdę ką nors jiems nepriimtino iš šios geografinės pusės, daug negalvodami priskiria tai Lietuvai. Šįkart priskyrė prezidentui. Bet pavardę parinko iš Lietuvos.
Sėdėsim 5 metus mėšlo duobej , remsim karą. Šitas kalba tik lozungais, išmoko būdamas komunistu. O taip norėjosi permainų visose srityse, tam užtektų ir vieno gero lyderio. O šitas tik blusius....
nereiktu painioti nirsimo ir pajuokos.Rusai ,kaip ir visos kitos normalios valstybes,nenirsta,o juokiasi is klumpiu teatro ,,rinkimai,,,kur i ,,rinkimus,, ateina maziau kaip puse rinkeju.tokiu ,,rinkimu,, nera ir negali buti jokioje civilizuotoje valstybeje.puse zmoniu netiki rezimu,bet rezimo pakalikai skalambija apie kazkokia marionetes pergale...kaip galima sita lele vadint Tautos prezidentu,jai daugiau kaip puse Tautos jo nerinko?
@/// kuomet nusikalstamo rezimo valdomoj salyje pilieciai nori isreiksti protesta-jie boikotuoja rezimo ,,rinkimus,,....labai dziugu,kad Lietuvoje yra bent puse mastanciu zmoniu,tu kurie nejo i dvaro sou,tu-kurie parode visam pasauliui kas dedasi Lietuvoje.tie kas nedalyvavo nusikalteliu sventeje ir yra tikri Lietuvos Patriotai.siu Zmoniu nedalyvavimo farse balsas yra skambesnis uz tu rezimo pakaliku siknalaizyste.
Suknisti smirdantys kacapai
O kaip stengėsi rusai su žydais dėl savo kandidatės piššš pergalės!
aš nuolat painioju Putina su Putka
@painu ir putkos šūkių kopijavimas nepadėjo pišistams
ruskiai yra zombiai .
nėra jokios rusofobijos kaip ir nėra germanofobijos, frankofobijos, polskafobijos ir kitų tautinių fobijų-tai kacapų išgalvotas terminas
Svetimtauciai lauk is Lietuvos valdzios
Svetimtauciai lauk is Lietuvos valdzios
Tai buvo matoma kad kremlius siekia Shimones prezidentes. Visi kremliaus ruporai Lietuvoje, D.elfi, L.rytas, tv3, visaip juodino Nauseda kremliaus pavedimu.
Jie norėjo kad išrinktų 2 ture šimnytę,
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų