Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Atėjo pagaliau karas pas ruzzkius.
Vėl "užims" ukrainos kaimą?
Kaip žiurkes tuos partizanus ištaškė - pilnas internetas video.Be to,ten rusų tik keletas,o taip visas zbrodas iš buvusios tarybų sąjungos surinktas
@UW Kremliaus pacuk! "Partizanus, kaip žurkes ištaškė", o reguliarios enkavede ar FSB armijos "gerojai" ir bėl bėgdami pilnus krūmus pridergtų kelnių primėtė!. Maža, kad palieka sveikutėlius, tik prišiktus (gal šitaip užminuoja?) tankus ir šarvuočius, tai dar ir krūmams lieka. Jei taip "didvyriškai kovojat" su saujele savo tėvynainių, tai kaip žadat nužygiuot iki Lamanšo? Ar jau nenorit, galvojat, kaip čia kailį išnešus?
@AA ,maskoliaus šiknaskyle,teisingai pastebėjai,kad tie tavo partizanai ir techniką karinę pametė,ir pritriestas kelnes paliko,ir krūvas saviškių lavonų.
Visus Ruskius Putleriui. Ant mėsos
@Enrikas O tave, naci, Niurnbergas laukia!!!
Bet keista, kur tankiausiai gyvena rusiškai kalbantys, ten putleris ir šaudo
Išsigimėlių sutve susirinko i seima.
Išsigimėlių sutve susirinko i seima.
As
Kyjevo teroristai prifarširuoti narkotikų puoka Rusijos teritorija. Žuvo jau šimtai teroristų dėl publikacijos rusų partizanai.
@Igoris Ką ten šimtai? Tūkstančiai, dešimtys tūkstančių. Nesikuklink.
@Igoris ruby konat
Žiauru, kai svetimų valstybių finansuojami žudikai skelbiasi einą naikinti savo šalies ir jos žmonių : "slėpkitės, nes ateinam mes ! "
"Masyvus apšaudymas", manyčiau, reiškia, kad nebeliks akmens ant akmens", kaip Gazoje...
Ir dar mūsų valdžiagyviai sako, kad NATO ten nekariauja ! Kariauja ir ginklai, ir pinigai, ir žmonės...
Tik mes, kvaileliai, vis dar linkę tikėti tuo, kad karas aplenks mus... Eilę metų intensyviai ir kryptingai veikia mūsų valdantieji ne "vardan tos", bet "vardan karo", kad dar stebėtina, jog jis dar ne mūsų kieme... Pasinaudos mumis ( kaip ir ukrainiečiais bei tais pačiais "pinigų mėgėjais" rusais ) kaip placdarmu karui į rytus, o paskui iš Lietuvos beliks tik "juodoji skylė", nes Ukraina ir Rusija yra didelės valstybės,todėl ten yra,kur atsitraukti, kur pasislėpti... O pas mus jau net miškai iškirsti : ne taip, kaip po II pasaulinio, kai buvo daug miškų, priglaudusių partizanus, tik, deja, ta amerikonų pažadėtoji pagalba ( ryt - poryt ) taip ir neatėjo niekada... O dabar dar baisiau, nes karai kitokie...
@D. Ar jau viską parašei? Tai žinokis, taip jums ir reikia.
@D. Duok adresą ir tave dar šiandien pat nužudys be užsienio pinigų, ir be NATO. Naxaliavai kaip jūs ten urodai mėgstate sakyti. Garantuoju kad tave išsikrušėli mielu noru sutiktų nužudyti koks 98 ar 99% visos planetos gyventojų.
Neturi padlos kur slėptis. Bėgdami Rooogvardiečiai su milicininkais, net palapines išsivežė. Na, o jei rimtai, tai tegul tuos visus vietinius padlas išsprogdina ir iššaudo. Ten ne žmonės, o padarai. Tai padlos. Kai tų padlų deržavos Grad'ai, Uragan'ai ir Iskander'ai iš jų pačių kiemų šaudė į Charkiva bei jo apylinkes, tai jie sėdėjo ant tvorų, spoksojo kaip leidžiamos "antinacistinės" raketos, traškino sėmuškas ir delnais plojo. Dabar kai karas atėjo į jų kiemus, tai sugeba tik išbliauti - "пиздец", "матушка родная за что?", "нахуй!", "господи спаси!"...
Jau prasidėjo.....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų