Politikų vaikai: kuo užsiima pasaulio lyderių atžalos?

Neretai vaikai svajoja žengti savo tėvų pėdomis. Ypač kai tavo tėvas yra idealas. Kartai vaikai kaip tik siekia pasirinkti visiškai priešingą kelią. Kaip ten bebūtų, ypatingas dėmesys neretai krypsta į žinomų politikų vaikus. Kai kurie jų taip pat tampa politikais, kiti nuo politikos nutolsta maksimaliai. „Inosmi“ siūlo pažvelgti į 13 žinomų politikos vaikus ir sužinoti, ką jie veikia, ir kokie yra jų pomėgiai.

Antonio Castro – Fidelio Castro sūnus

Kubos revoliucijos lyderio F. Castro sūnus Antonio nugalėjo V tarptautiniame golfo čempionate „Montecristo“, kurio finalinis etapas praėjusį savaitgalį vyko Varadero kurorte, 140 kilometrų nuo Havanos. 42 metų amžiaus A. Castro turi gydytojo-ortopedo specialybę. Jis taip pat yra yra Kubos beisbolo federacijos pirmininko pavaduotojas. Prieš dvi savaites jis buvo perrinktas ir Tarptautinės beisbolo federacijos (IBAF) viceprezidentu.

Ksenija Sobčiak – Anatolijaus Sobčiako dukra

„Vakarėlių liūtė“ K. Sobčiak, pirmojo Sankt Peterburgo mero A. Sobčiako dukra, pastaruoju metu susidomėjo politika. Po rinkimų į parlamentą, kuriuose pergalę šventė Vladimiro Putino „Vieninga Rusija“, K. Sobčiak palaikė protesto akcijas. „Jeigu nesidomėsi politika, tai politika pradės domėtis tavimi“, – kartą pareiškė K. Sobčiak.

REKLAMA

Sergejus Matvijenko – Valentinos Matvijenko sūnus

Sankt Peterburgo gubernatorės V. Matvijenko sūnus turi tipišką vyrišką pomėgį – kompiuterinius žaidimus. 2012 metais jis netgi tapo Rusijos kibersporto projekto „Moscow Five“ kuratoriumi.

Ksenija Pyrčenko (Virganskaja) – Michailo Gorbačiovo anūkė

M. Gorbačiovo anūkė K. Pyrčenko turi kitą pomėgį – žurnalistiką. Šiais metais Ksenija tapo vyriausia vieno iš populiariausių mados žurnalų „L‘Officiel Russia“ redaktore. Ji baigė Maskvos universiteto žurnalistikos fakultetą. Kurį laiką ji buvo savaitraščio „Grazia“ autorė.

Malia Obama – Baracko Obamos dukra

Vyriausioji JAV prezidento B. Obamos dukra Malia domisi muzika. Viename iš interviu B. Obama prisipažino, kad jo dukra labai mėgsta Justino Bieberio dainas. Taip pat neseniai paaiškėjo, kad Malia nori pasidaryti tatuiruotę. B. Obama apie tai pareiškė: „Mes pasakėme savo dukroms: jeigu jūs nuspręsite pasidaryti tatuiruotę, mes su mama pasidarysime lygiai tokias pačias tatuiruotes tose pačiose vietose, nufilmuosime, sudėsime į „YouTube“, ir pasakysime visiems, kad tai yra mūsų šeimos tatuiruotės.“

Jenna Bush Hager – George‘o W. Busho dukra

G. Busho dukra Jenna domisi literatūra. 2007 metais 500 tūkstančių egzempliorių tiražu buvo išleista jos knyga pavadinimu „Vilties kelionė. Anos istorija“.

Chelsea Clinton – Billo ir Hillary Clinton dukra

Buvusio JAV prezidento B. Clintono dukra Chelsea aktyviai užsiima visuomenine veikla. Ji nuo vaikystės yra veganė. 2011 metais jis įtikino veganiškos dietos imtis ir savo tėvą.

Vanessa Kerry – Johno Kerry dukra

Jauniausia 68 metų amžiaus JAV valstybės sekretoriaus J. Kerry dukra Vanessa nepaisant savo amžiaus spėjo išbandyti save daugybėje amplua. Vanessa išbandė savo ir politiniame gyvenime, ir mokslinėje veikloje, ir netgi domisi medicina.

Alexandra Kerry – Johno Kerry dukra

Vanessos sesė Alexandra – aktorė ir režisierė.

Taggas Romney – Mitto Romney sūnus

Amerikiečių politikos ir buvusio kandidato į prezidentus M. Romney sūnus Taggas taip pat domisi kinu. Jis jau atliko kelis vaidmenis serialuose.

REKLAMA

Princas Harry – princo Charleso sūnus

Jaunesnysis princo Charleso sūnus be vandens polo labai domisi žirgų sportu.

Princas Williamas – princo Charleso sūnus

Jo vyresnis brolis Williamas yra didelis ekstremalaus sporto mėgėjas.


Rašyti komentarą...
D
DD
2013-05-01 16:02:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaunesnysis princo Charleso sūnus be vandens polo labai domisi žirgų sportu. Kas per zurnalistai i LT ishverst nemoka Lietuvoj Water Polo yra vadinamas Vandensvydis...
Atsakyti
0

J
Juokingiausia
2013-05-01 16:11:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai- storašiknė veganė :))))))
Atsakyti
0

P
Prinas
2013-05-01 16:57:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo vyresnis brolis Williamas yra didelis ekstremalaus sporto mėgėjas.
Įdomu, kokį vyresnį brolį turi Williamas, jei jis vyriausias... Apgailėtini straipsniai, pilna logikos ir gramatikos laidų Jūsų portale
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų