Rašyti komentarą...
Patriote, dusink Baltarusiją ir Rusiją, kol gali.
Lukašenkos mafija, padedant Putino mafijai, parodė, nuvarydami Ryanair lėktuvą ir suimdami Protasevičių su Sapega, kad jos "rankos ilgos". Kad žiauriai baus visus nepatenkintus mafija, kur jie bebūtų. Čia kaip kad Stalino mafija užsienyje kirviu užkapojo Trockį ar Putino gauja nužudė Litvinenko. Tradicijos tęsiamos. Jeigu nepatenkinti Lukašenkos ir Putino valdymu žiauriai kenčia, tai turi pajusti ir visi Rusijos ir Baltarusijos piliečiai, netekus Rusijai ir Baltarusija prekių ir paslaugų mainų su Vakarų Europa. Nėra ko kasti Į Rusiją ir Baltarusiją maitinantį delną. Jau 171 ES piliečių pabuvojo kelias valandas bolševikiniame Gulage. Grąžino. Kitą kartą negrąžins. O ypač, jei vėl įkels savo kruvinus kareiviškus batus į Lietuvą. Patriote, dusink Baltarusiją ir Rusiją, kol gali
Žinoma,po laiko kiekvienas iš mūsų galime duoti gal net ne po vieną pastebėjimą ar patarimą.Kažin ar buvo apmokyti pilotai kaip elgtis tokiom ekstremaliomis sąlygomis. Tada cia ir avialinijų yra dalis kaltės,juk taip elgtis pilotas(ai)turi tik ypatingai ekstremaliomis sąlygomis.Be abejo,reikia manyti,kad taip pasielgė nenorėdamas pakenkti.Gaila,kad pasekmės skaudzios, belieka palinkėti stiprybės.Na,o avia bendrovės turi instruktuoti savo darbuotojus kaip elgtis panašioj situacijoj.

Akivaizdus faktas
Rusijos pilietės Sofijos Sapiegos suėmimas Baltarusijoje ir Rusijos valdžios atsiribojimas nuo jos rodo tik vieną - kad lėktuvo Ryanair užgrobimas ir nuvarymas yra bendra Rusijos KGB ir Baltarusijos KGB operacija. Su veiksmais prieš Sofija Sapiega Rusija "apsišvietė", kad yra išvietė.
Į viršų