Nauji pėdsakai dingusios McCann byloje – prabilo aiškiaregys

Teigiama, kad policija, kuri aiškinasi dingusios Madeleine McCann dingimą, tiria aiškiaregio pranašystes, kurio manymu, ji palaidota miške netoli vietos, kur dingo.

Aiškiaregys Michaelas Schneideris, jau anksčiau sėkmingai suradęs kelių dingusių žmonių palaikus, policijai nurodė tikslias koordinates, kur, jo manymu, Portugalijoje yra mergaitės kūnas. Jis mano, kad Maddie buvo nužudyta per kelias valandas nuo dingimo, ir sako, kad jos kūnas palaidotas miške, vos už šešių mylių nuo atostogų kurorto, kurio ji dingo 2007 m.

Prieš tris savaites jis susisiekė su BKA – Vokietijos FBI atitikmeniu, o policija tariamai pasakė: „Jūsų informacija bus tinkamai įtraukta į mūsų darbą“. Vokietijos prokuroras Hansas Christianas Woltersas leidiniui „Sunday People“ sakė, kad jo pareigūnai naudojo aiškiaregių paslaugas ir kitose bylose.

Madeleine dingo per šeimos atostogas Praia da Luz, Portugalijoje, 2007 m. gegužės 3 d., kai jai buvo treji metai. Buvę pagrindinio įtariamojo Madeleine McCann byloje draugai teigė, kad jie bijo, jog jis išvengs teisingumo, nes vokiečių detektyvai juda per lėtai.

Nuteistasis pedofilas 44 metų Christianas B buvo įvardintas praėjusiais metais. Policija jau trejus metus juo domisi ir buvo įtraukę į mergaitės dingimo bylą. Tačiau praėjus metams po to, kai jis buvo įvardytas kaip pagrindinis įtariamasis, seksualinis nusikaltėlis dar nebuvo apkaltintas ar apklaustas dėl Madeleine dingimo.

Žmonės, kurie jį pažinojo, kai jis gyveno Algarvėje, dabar baiminasi, kad jis niekada nesulauks teismo, skelbia „Daily Mirror“. Vienas jo buvęs bičiulis sakė: „Negaliu patikėti, kad praėjo metai ir, atrodo, nieko neįvyko.

Kuo daugiau prisiminėme apie jį ir skaitėme apie jo praeitį, tuo labiau tikėjome, kad jis yra žmogus, atsakingas už Madeleine pagrobimą. Tai beprotiška, kad vokiečių policininkai neaplankė Chriso kalėjime ir neapklausė jo“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų