Rašyti komentarą...
o sitie ar ne tinginiai ir dykaduoniai? Graikai tinginiai -rusai darbstuoliai...
Žinant,kaip ruskiai žiūri į kariuomėnę ir gerbia(nors kartais ir veltui) karo veteranus,ar tik nepriėjo Putkino fašistų klika liepto galo?Leisti,kad kažkokie OMON'o "musarai" tampytų atsargos generolus ir admirolus....Nesistebėsiu,jei kur Rusijos "glubinkoje" koks nors Čečėniją perėjęs VDV smogikas,"užlipęs ant arklių"užmuš kokį mentą už tai...
Pas juos ten viskas idiotiškai...Juk šiai protesto demonstracijai mentai ruošėsi-iš 11 Rusijos regionų į Maskvą buvo sutraukti OMON daliniai(negi Kremlius taip bijo visuomėnės???).Bent jau tuos atsargos generolus buvo galima atitverti gyvu mentų kordonu,ir nukreipti į kokią šalutinę gatvę,o paskui gražiai pasiūlyti išsiskirstyti.Tame nebūtų nieko naujo-visame Pasaulyje mentai mokomi būdų,kaip taikiai išskirstyti minią.Bet tai ne,padarė viską pagal "geriausias" rusiško atgrubnagiškumo taisykles!!!Kita vertus,tai gal tik į gerą.Galbūt pagaliau atsitokės didesnė Rusijos dalis,kokia valdžia pas juos???
Klaikiai gaila rusu tautos - ji atmesta toli toli, ten kur mes buvome pries Tbilisio ir Vilniaus kastuvelius. O reikes ta kelia i demokratejima praeiti. Kuo tai bus veliau, tuo bus didesnes tautos kancios.
O kol kas paskerde maskvos gatveje naftos instuto pirmakursi is Kazachstano.
Gal putinas neisivaizduoja, ka jis padare sufashistindamas ir sumankurtindamas savo tauta.
Į viršų