Rašyti komentarą...
Ne Lukasenka progdino ir zude ir sugriove salis is kuriu bega pabegeliai.Visos pretenzijos amerikai ir Nato.Kaip sauksi taip atsilieps.
Lukašenkos asmeniškai tos sankcijos žalos nedaro.Jeigu jis laiko kalejimuose savo tautos žmones už žodžio, spaudos laisvę, tai kas jam ta tauta ir kas,kad ji nukentės dėl sankcijų.Nukentės verslas,ekonomikaJis vadovaujasi savo ambicijomis, savo nuostatomis, kad jis nepalaužiamas ir nepakeičiamas.
Kas tuos migrantus išvarė iš tos šalies? Tikrai ne Lukašenka. Juk ne jis nustekeno ir kariavo su jais, o Amerika ir kai kurios Europos šalis. Jie parduoda savus namus ir būtus, kad gauti bent 5000 ir daugiau dolerių. Šiandien per tv3 žinias parodė, kad jau Lenkijoje yra jų. Jie tikrai anksčiau atvyko, nes buvo nutylima, nes svarbiausia buvo KOVID-19. Mano yra nuommuone ir nereikia pikti, nes dauguma negalvoja ir žiūri įlinde tuos TV skelbia vien propoganda. Reikia daugiau domėtis kas vyksta iš tikrųjų. Todėl yuotube ir Facebook blokuoja įrašus ir žmonių tiesą, kurie rašo kas darosi jų šalyje
@LLL jie patys viena kita neblogai pjauna, ES ir JAv tik bando ten bent siokia tokia tvarka palaikyti
@LLL tai kodėl per Baltarusiją ėmė plūsti emigrantai ir kodėl į šią šalį skraidinami lėktuvai su "turistais"? Lukašenka nekariavo su Iranu ar Iraku, užtat pasinaudoję proga siunčia armiją vyrų, nėščių moterų, vaikų armiją, karui su ES .
išmok pirma taisyklingai lietuviškai raš
išmok pirma taisyklingai lietuviškai raš
@LLL Tu
Į viršų