Klaiki skylė – už 475 tūkstančius. Išvydę aiktelėjo net visko matę

Los Andželas daugeliui žmonių asocijuojasi su Holivudo žvaigždėmis ir prabanga. Tačiau išvydus šį namą ir jo kainą, galima tik griebtis už galbos – kaip įmanoma, jog tokia klaiki skylė kainuoja tokius milžiniškus pinigus. Jeigu tiksliau, net 475 tūkstančius dolerių?

21

Šis namas stovi Kalifornijoje, Northridge. Vidutinė namo kaina šiame mieste svyruoja nuo pusės milijono dolerių. 

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Klaiki skylė – už nežmoniškus pinigus: priežastis nustebins

Daugelis, nežinodami, kodėl kaina tokia didelė, stebisi ir nesupranta, nes kai kurie parduodami namai atrodo tiesiog absurdiškai blogai. 

Šis namas – jokia išimtis. Tiesa, jis ne tik iš išorės primena klaikią skylę, tai iš tiesų yra senas ir nenaudojamas būstas, iš pirmo žvilgsnio primenantis benamių gūžtas. Taip... Jo kaina yra milžiniška.

Taigi kodėl šios skylės kaina tokia milžiniška ir net protu nesuvokiama?

Šis namas buvo pastataytas 1956 metais. Atrodo, kad nuo to laiko niekas čia nebuvo daryta. Metų metais situacija tik blogėjo. Tačiau daugelis, kurie žino priežastį, kodėl šioje vietoje nekilnojamasis turtas toks brangus, atsakys vieną ir tą patį: „Vieta, vieta ir dar kartą vieta.“

Northridge gyvena daugybė Holivudo žvaigždžių. Štai, ir atsakymas, kodėl namų kaina čia tokia didelė. Skelbimuose šie namai pristatomi kaip didžiausia svajonė, tačiau pažiūrėjus į nuotraukas apima keistas absurdiškumo jausmas.


Rašyti komentarą...
K
Kirvis
2018-04-16 23:17:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas rasytojas,kazka supainiojo,ar kazka ne taip nukopijavo,sis rajonas buvo populiarus xx amziaus pradzioje,is hollywoodo aktoriai ten gyveno 30-50 metais xx amziaus,dabar jie griuna,panasiai,kaip ir namas rodomas cia.valdzia nori atrestauruoti tuos namus,bet nera pinigu,o hollywoodo aktoriai pagrinde gyvena mazdaug 8-10 myliu nuo tos vietos.O tokios kainos,aplink los angela,yra uzkeltos iki debesu,ir tik del to,kad ten orai geriausi visoje amerikoje,ir labai brangi zeme.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų