Rašyti komentarą...
Čiurkos, susikiškit tą savo raudoną liniją, ir galvas persišvieskit, komunizmo idėjom susirgę. Bloga jau nuo tarakonų, baimių ir melo jūsų galvose.
Sovietmečiu rusija gaudavo galybę Kinijos priekaištų: "625-as paskutinis įspėjimas,... "747-as paskutinis įspėjimas" ...
@knš knš,
nelygink "sovietmečio" Kinijos su šiuolaikine Kinija! Šiuolaikine pagal BVP jau JAV aplenke, del ko Trampas, be jokio pagrindo, nes Kinija jokio priešiškumo nerode, paskelbe Kinijai ekonomini kara. Baidenas, suprasdamas, kad lazda turi du galus, pristabde arklius. Bet to karo visiškai neužbaige. JAV su Kinija skaitosi! O "murams ant kalno" - dzin! :)))
Linkiu Kinijai sekmes, kuo skaudžiau nubausti lietuvius, kurie ir po 30 metu renka tokia valdžia!
@Grigorij Griša, tu nuo gimimo durnas, ar rusišku brudu atmiežtas? Varyk į ruskyno glūdumą, ir neteršk Lietuvos. Tau čia nėr ką veikti!
@grieztas griežtas,
itikinai. Ne tik prašau, o Maldauju Dievo, kad kuo žiauriau nubaustu nerozumnus, suižulejusius, užsirovusius lietuvius, kad atsitoketu! Kitaip nematau budo išvengti prusu likimo.
Ай, Моська! Знать, она сильна, что лает на Слона. (с) :)))
Tegul pirmiau kinai kompensuoja nuostolius visoms pasaulio valstybėms už covid 19 paskleidimą ir slėpimą, ir tik po to reikšti kažkam nepagrįstas pretenzijas.
Kol pas mus pidarukai valdo taip ir bus jie prisiminęs ir mato nepadės o šitie pidarukai pabėks
3metai tokios politikos ir Lietuvos nebeliks . Gal su protu susipykot? Su kosmosu irgi kariausit jei JAV lieps ? jie juokiasi ir stebi kaip Lietuva nyksta .
landsbergis tas isvis nesupranta ka daro, nustatydinti ji ir neprileisti nieko is jo rato prie pinigu. kokia lietuva?? ne lietuva o landsbergis shuda mala
Begti is cia reikia ir kuo greiciau, nebera ateities Lietuvoje
@Romas Gero kelio myžale.
Pildosi Mikaldos pranesyste apie 3 pasaulinį kara

Skaitomiausios naujienos
Į viršų