JAV lenko likimas: neišgelbėjo nei pragyventi 40 metų, nei gerbiamas gydytojo statusas

JAV imigracijos ir muitinės tarnybos (ICE) pareigūnai praėjusią savaitę suėmė vieną Mičigano gydytoją, nepaisant to, kad šis Amerikoje gyvena beveik 40 metų, praneša NBC televizija „Wood TV’.

Lukaszas Niecas, dabar jau 43 metų gydytojas iš Lenkijos, į JAV atvykęs kartu su seserimi ir tėvais kuomet jam buvo vos penkeri, šiuo metu yra laikomas viename iš vietos kalėjimų, teigiama pranešime.

Jo sesuo „Wood TV“ pasakojo, kad šeima neturi informacijos, kada ir kokiomis aplinkybėmis jį ruošiamasi iš ten paleisti.

„Iki pat klausymo, kuris gali būti ir po šešių mėnesių, jis gali likti kalėjime, nesulaukdamas pagalbos ar nebūdamas kartu su savo šeima“, – pasakojo televizijai Iwona Niec-Villaire.

Televizijos teigimu, L. Niecas buvo 17-os buvo nuteistas dėl turto, kurio vertė yra mažesnė nei 100 dolerių, sunaikinimo ir vogtų daiktų perpardavinėjimo. Tačiau lenkų kilmės gydytojo artimieji tikina, kad iki šiol nežino tikrosios suėmimo priežasties.

Manoma, kad nuo 1979-ųjų kartu su šeima JAV gyvenantis L. Niecas užkliuvo ICE, kurios aktyvumą paskatino antiimigracinė Donaldo Trumpo politika, būtent dėl kadaise jaunystėje įvykdyto nusikaltimo. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų