Rašyti komentarą...
Eilinio istoriko samprotaimai ziurint is savo varpines….
Nieko nėra amžina-manot jūs amžini...
jeigu jau apie imperijas,tai Jungtinių Amerikos Valstijų imperija turėtų žlugti pirmiausia,nes didesnės blogio ašies pasaulyje nerasi.
gaila kad tai tik pliauškalai
yra visokių istorikų -- jeigu pats neturi smegenų tada svetimšaliai istorikai ne ką padės - o tuo labiau svetimšaliai
Pernelyg daug vakarai įdėjo pinigų į Ukrainą,kad dabar leistų rusijai ją užgrobti.Juk tai nepatenkintų imperinių jos ambicijų .Rusija eitų toliau grobti žemių.O kinija galėtų pasiimti Taivaną.To nei JAV ,nei visas likęs vakarų pasaulis nedaleis.
Tos sąmokslo teorijos yra labai gajos.Bet tiesa yra ta,kad rusija negali nekariauti.Ji ir po sojūzo žlugimo visuomet su kuom nors kariaudavo.Moldova,Gruzija,Čečėnija 2 kartai,Ukraina.Dabar sukirtę rankom su hamas sukėlė konfliktą Izraelyje. rusijaj turi būt suduota gerai per nagus ir per jos imperialistiį snukį,kad atšoktų tie jos kolonijiniai fašistiniai siekiai.
@Ta būtų gerai, jei vakarai norėtų tai padaryti, bet pagal dabartinę situaciją matome, kad jokio atkirčio vakarai neduoda, nes viskas būna sutarta su galios centrais. O rėkalojimas iš vakarų pasigirsta, nes juk nepasakysi ukrainiečių tautai, kad mes dėl jūsų dalies teritorijos jau sutarėme. Tiesiog dabar laukia, kada aktyvesnė visuomenės dalis žus, šalis išseks ir bus priversta pasirašyti. Ciniška, bet tokia realybė. Tai ne sąmokslo teorijos, o tai medicininiai faktai.
Tai kas vyksta šiuo metu, tai pati gėdingiausia operacija, kokią man istorijoje teko girdėti, net Hitleris su Stalinu nusileidžia dabartiniams pasaulio "perkrovėjams". Kadangi Ukraina toliau prekiauja su Rusija dujomis, tai karu to kas vyksta nepavadinti, nes dujotiekiai nesprogdinami. Finansavimo ir ginklų Ukrainai neduoda todėl, kad ukrainiečiai neišvytų rusų iš koridoriaus į Krymą, kuris matomai jiems pažadėtas. Tik aklas šito nemato. Tai pats bjauriausias "dogovorniakas" dėl rytų Europos persidalijimo.
@manau taip jo, kai pamatė, kad ukrainiečiai nori atkirsti rusus nuo Krymo, nedavė jei aviacijos, ne Muskas davė ryšį ant Krymo, tipo pulkit plikomis rankomis. O be aviacijos, kokia kontraataka, tai farsas.
Ruzzija yra pasaulio pulinys ir jis turi būt išoperuotas
Čia parašyta netiesa Rusija nezlugo ir nezlugs o kad eurosajuzas subyres per 5 metus tai čia 100 proc
@Jonukas Rusija nezlugs - žlugs NVS ir kelios šalys pasitrauks iš Rusijos federacijos, Čečėnija jau tam ruošiasi... Čečėnija po pralaimėjimo rusų skaičių pas save sumažino nuo 30 proc iki 2. Dabar jau privalu kalbėti Čečėnijoje tik gimtąja kalba, rusų dar vartojama, bet tampa nepageidaujama... ES ir JAV bijo haotisko Rusijos žlugimo, kad nepaplistu masinio naikinimo ginklai.... Nes Ukrainai pasitraukus iš Rusijos sudėties tą buvo suvaldyti labai sunku.... Įprastinė ginkluote keliavo iš Ukrainos į visą paauli.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų