Donaldo Trumpo žvaigždę Holivude išniekinęs vyras tikėjosi parduoti ją aukcione

Vyras, kuris prisipažino nuniokojęs Donaldo Trumpo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje ir sakė taip protestavęs prieš respublikonų kandidato į prezidentus elgesį su moterimis, ketvirtadienį buvo areštuotas, pranešė policija.

Jamesas Otisas anksti ryte planavo surengti spaudos konferenciją prie D.Trumpo žvaigždės ir tada pasiduoti policijai, bet buvo areštuotas anksčiau. J.Otisas, kurio vandalizmo aktas trečiadienį buvo nufilmuotas, sakė, jog iš pradžių norėjo išlupti žvaigždę ir rinkimų dieną parduoti ją aukcione Niujorke.

Gauti pinigai, pasak jo, būtų atitekę beveik tuzinui moterų, kurios apkaltino 70 metų D.Trumpą nederamu seksualiniu elgesiu. Galiausiai J.Otisas paėmė kūjį ir daužė žvaigždę, bet negalėjo jos visos išlupti, nes, pasak jo, „akmuo buvo tarsi marmuras“.

Holivudo prekybos rūmai greit ėmėsi remontuoti žvaigždę, kuria milijardierius nekilnojamojo verslo magnatas buvo pagerbtas 2007 metais už jo darbą televizijos realybės šou „Mokinys“ (The Apprentice). „Kai žmonės būna nepatenkinti kuriuo nors iš mūsų pagerbtųjų, tikimės, kad jie reikš savo pyktį pozityvesniais būdais negu vandalizmas žymaus Kalifornijos valstijos objekto (atžvilgiu)“, – sakė Holivudo prekybos rūmų vadovas Leronas Gubleris.

REKLAMA

„Mūsų demokratija pagrįsta pagarba įstatymui. Žmonės gali keisti (padėtį) balsuodami, o ne niokodami visuomenės turtą“, – pridūrė jis.

Pasak L.Gublerio, Holivudo prekybos rūmai planuoja kelti bylą J.Otisui, kuris buvo apkaltintas vandalizmu. Beveik tuzinas moterų apkaltino D.Trumpą grabinėjimu, bučiavimu per prievartą arba agresyviu seksualiniu elgesiu jų atžvilgiu.

Kandidatas šiuos įtarimus neigė ir pažadėjo po lapkričio 8-osios rinkimų kelti toms moterims bylas. Tai ne pirmas kartas, kai D.Trumpo žvaigždė Holivudo Šlovės alėjoje tampa protestų ar vandalizmo taikiniu.

Liepos mėnesį vienas Los Andželo gatvių menininkas aplink ją pastatė mažytę sieną su spygliuota viela viršuje, protestuodamas prieš D.Trumpo kampanijos pažadą pastatyti tvorą palei sieną su Meksika. Pernai ant žvaigždės buvo palikta išmatų, kažkas ant jos buvo nupiešęs didelį geltoną „X“.

Anksčiau šiais metais ant jos buvo nupiešta svastika.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų