Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jau senas žmogus sveikata ne ta. Ne jam būti prezidentu. Trampui taip pat tai galioja
Žmogelis kompromituoja save,
Žmogelis kompromituoja save,
savo šalį ir artimuosius.Panašu,kad to net nesupranta...
Būt gerai, kad Amerikos su Rusija
Būt gerai, kad Amerikos su Rusija
nesumaišytų. Atsibus vieną rytą su paūmėjusia liga ir lieps kariuomenei atakuoti Niujorką ir kitus Amerikos miestus
Žmonės jau ląžinasi, ar jis datrauks
Žmonės jau ląžinasi, ar jis datrauks
iki prezidento rinkimų dienos. Visiška gėda JAV. Save vadinanti didžia valstybė kankina nusenusį ligotą žmogų rinkimų maratone. Ir iš viso - kaip JAV kandidatais tampa seneliai, iš kurių vienas jau viena koja grabe, o kitas akivaizdžiai turintis psichinių problemų? Čia ta svajonių valstybė? Jei taip būtų kokioje nors Kuboje ar Myanmare, o čia - amerikoje. Visiškas siaubas
Tegu nejuokina pasaulio tas Bidenas jis tai nesupranta bet jo komanda jo aplinka kur žiūri toki alzchaimerini turėdami kandidata klaikus vaizdas . Visas passulis juokiasi iš amerikos iš ju kandidato ir viskas gerai ?
sitas tai megejas su nematomais draugais pasikalbet ir net pasisveikina buna...
Nesuprantu, kaip tokia valstybė leidžia šitokiam senukui vis dar būti pirmame plane. Nemgėstu Bdeno, bet ir Trumpo amžius jau ne tas, kad imtis lyderiaujančios pasaulio valstybės valdymo. Man atrodo, kad į rinkimus abi partijos deleguos kitus kandidatus, labiau tinkančius tokioms sudėtingosm pareigoms. Yra toks išmintingas lietuvių klausimas: ,,Ką daro kiekvienas daktas šiuo metu? - ,,Sensta''. Lygiai taip ir žmogus. Klausimas tik toks, kas pirmi atgaus sveiką protą - respublikonai ar demokratai. Nors, teisą pasakius, demokratų stovykloje sveiko proto požymių nematau - bent jau kol kas, nes jeigu būtų kitaip, Bidenas jau seniai būtų įgijęs kitą statusą. Negali būti, kad JAV niekas šito nesupranta - ir tikiuosi, kad tikrai supranta, kokią žalą JAV pasauliniam prestižui daro Bidenas.
Ameriką ir pasaulį geriau gali valdyti paprasčiausia iškamša. Ji tikrai nemaišytų metų. Prisigyveno demokratija. Total Košmar.
@Pasirodo nezinosi, 7-as putka pasirode, ar 9-as
būtai ragai,jeigu sumaišytų ir nusiūstų ginklus rusynan
Pastovei ant kokso. Ir bus tas zenklas is dangaus visu nuostabai...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų