Buvęs JAV prezidentas apsilankė savo vaikystės mieste

Buvęs JAV prezidentas Barackas Obama penktadienį, baigiantis 10 dienų jo šeimos atostogoms Indonezijoje, atvyko į savo vaikystės miestą Džakartą, kurioje susitiko su Indonezijos prezidentu Joko Widodo.

Indonezijos vadovas J.Widodo susitiko su B.Obama prezidento rūmuose Džakartos priemiestyje. Pamalonindamas vietos žiniasklaidą B.Obama pasveikino šeimininką ištaręs „apa kabar“ – kaip laikotės – indonezietiškai.

Buvusio JAV vadovo šeima prieš savaitę atvyko į kurortinę Balio salą, vėliau apsilankė istoriniame Džokjakartos mieste centrinėje Javos dalyje.

Indonezijos prezidentas nusivedė B.Obamą į šalia rūmų, botanikos sode, esančią kavinę, pavaišino tradiciniais užkandžiais ir kukulių sriuba.

B.Obama gyveno Džakartoje ketverius metus praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje, kai su jo tėvu, Kenijos piliečiu, išsiskyrusi motinai ištekėjo už indoneziečio.

Daugelis Indonezijos gyventojų jaučia B.Obamai didelę simpatiją dėl buvusio JAV vadovo ryšių su šia šalimi. Prie buvusios jo mokyklos yra pastatyta bronzinė dviejų metrų aukščio B.Obamos statula.

„Mažasis Barry (Baris)“ – taip B.Obamą vadino jo pradinės mokyklos draugai ir taip vadinasi paminklas, vaizduojantis B.Obamą su šortais ir sportiniais marškinėliais, ant rankos nutūpusiu drugeliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų