Atidedamas ES lyderių susitikimas: Covid-19 užsikrėtė Europos Vadovų Tarybos pirmininko apsauginis

Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas.

Charles'is Michelis (nuotr. SCANPIX)

Ch. Michelio atstovas Barendas Leytsas tviteryje pranešė, kad nuspręsta „iki spalio 1–2 dienų atidėti ypatingąjį Europos Vadovų Tarybos susitikimą, planuotą rugsėjo 24–25 dienomis“.

B. Leytsas sakė, jog Ch. Michelis „šiandien sužinojo, kad vienam apsaugos pareigūnui, su kuriuo jis artimai kontaktavo praėjusios savaitės pradžioje, testu patvirtintas koronavirusas“.

Pasak atstovo, EVT pirmininkas „laikydamasis Belgijos taisyklių nuo šiandien karantinavosi“.

ES viršūnių susitikimas buvo sušauktas aptarti užsienio reikalams; per jį daugiausia dėmesio planuota skirti krizėms Baltarusijoje ir Viduržemio jūros rytuose, kur tebesitęsia Turkijos ir Graikijos ginčas dėl jūrų sienos ir dujų telkinių žvalgymo teisių.

Bendrijos lyderiai ir ministrai laikydamiesi socialinio atstumo ir kitų saugumo taisyklių liepą atnaujino susitikimus akis į akį, tačiau ES pareigūnai Briuselyje privalo laikytis Belgijoje galiojančių taisyklių pandemijai pažaboti.

Daugiau apie koronavirusą – video reportaže:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų