Anglijos policija ieško nusikaltėlių – tarp jų ir 2 lietuviai

Rugsėjo 14 d. Londono policijos pareigūnai išplatino pranešimą apie penkis ieškomus vyrus ir paviešino jų tapatybes ir nuotraukas. Net du iš jų – lietuviai.

Londono policija (nuotr. SCANPIX)

39-erių Arūnas Kasciukas (taip lietuvio pavardė nurodoma policijos dokumentuose – aut.), gimęs 1981 m. rugpjūčio 10 d. ieškomas dėl žmogžudystės, įvykdytos Lietuvoje dar 2018-ais metais. Yra išduotas oficialus Europos arešto orderis. Išskirtinis vyro bruožas – lietuvis neteko dviejų kairės rankos pirštų. Pareigūnai turi duomenų, kad lietuvis gali slapstytis Rytų Londone, labiausiai jis siejamas su Dagenhamo, Ilfordo ir Forest Gate rajonais.

43-ejų Tomas Januskevicius (taip lietuvio pavardė nurodoma policijos dokumentuose – aut.), gimęs 1977 m. kovo 20 d. Jam taip pat Lietuvoje išduotas Europos arešto orderis. Lietuvis kaltinamas nuo 2016 iki 2018 metų Lietuvoje nelegaliai platinęs narkotines medžiagas, taip pat siejamas su šaunamaisiais ginklais. Pareigūnų duomenimis, lietuvis galėtų slapstytis Pietryčių Londone arba Surrey regione.

Paieškomas ir 34-erių Lenkijos pilietis Lukasz Cholomek. Lenkijoje jam išduotas Europos arešto orderis dėl sunkių nusikaltimų – užpuolimų, įvykdytų 2016 ir 2017 metais. Jo skiriamasis bruožas – plikai skusta galva ir tatuiruotės ant veido. Lenkas galėtų slapstytis Pietų Londone arba Croydone.

Du Albanijos piliečiai – 39-erių Korab Halilaj ir 43-ejų Festim Korra taip pat aktyviai ieškomi. K. Halilaj siejamas su narkotinėmis medžiagomis ir, manoma, galėtų būti Northampton apylinkėse, o F. Korra paieškomas dėl įvykdytos žmogžudystės. Manoma, kad jis galėtų naudoti padirbtus dokumentus ir gyventi su nauja tapatybe Rytų Londone.

Šaltinis: www.anglija/today


Rašyti komentarą...
l
liroughdep
2020-09-16 07:21:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetaainė suаugusiėms, norintiems susirasti pаrtnеrį, nоrintiеms pаsimyleti
Atsakyti
0

v
videno
2020-09-16 10:58:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetainė suaaugušiеms, norintiеms susirasti partnęrį, nоrintiems pаšimylеti
Atsakyti
0

u
uscalgua
2020-09-16 14:59:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetąinė suaaugušiems, norintiеms sūsiraasti partnerį, nоrintiеms pašimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų