JAV per parą užfiksuota daugiau kaip 61 tūkst. naujų COVID-19 atvejų

Jungtinėse Valstijose per parą užregistruoti 61 262 užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejai, rodo šeštadienį 20 val. 30 min. vietos (sekmadienį 3 val. 30 min. Lietuvos) laiku Johnso Hopkinso universiteto paskelbti duomenys.

Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)

Baltimorėje įsikūręs universitetas pažymėjo, kad JAV jau penktą dieną iš eilės fiksuojama daugiau kaip 60 tūkst. užsikrėtimo koronavirusine infekcija COVID-19 atvejų.

Per praėjusią parą šalyje patvirtintas 1 501 mirties nuo COVID-19 atvejis.

Jungtinėse Valstijose, labiausiai nuo šios pandemijos nukentėjusioje šalyje, koronavirusinė infekcija COVID-19 pareikalavo iš viso 154 319 žmonių gyvybių, patvirtinta 4,6 mln. užsikrėtimo atvejų.

Naujieji skaičiai paskelbti Floridai ruošiantis atogrąžų audrai „Isaias“, kuri, manoma, sustiprės iki uragano, jai artėjant prie pietrytinės viruso nusiaubtos valstijos dalies.

JAV valstijų tik Kalifornija, kurioje gyvena beveik dvigubai daugiau žmonių nei Floridoje, užregistravo daugiau koronaviruso atvejų.

Šeštadienį Floridoje buvo pranešta apie rekordiškai daug – 179 žmonių mirtį, o bendras mirčių nuo COVID-19 skaičius pasiekė 6 843.

REKLAMA

Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas sakė, kad geriau „tiesiog pasislėpti [nuo audros namuose], o ne siųsti žmones į kelią“, mat prieglaudos paprastai būna perpildytos, o socialinio atstumo laikytis sunku, nebent padėtis taptų grėsmingesnė.


Rašyti komentarą...
d
dedprora
2020-08-02 15:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetainė suaaugusięms, norintiеms sųsiraasti paartnęrį, norintiеms pašimyleti
Atsakyti
0

d
dedprora
2020-08-02 15:14:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suaaugušięms, norintiеms sųsiraasti pаrtnerį, nоrintiems pаšimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų