Kryme mikroautobusui susidūrus su sunkvežimiu žuvo 8 žmonės

Rusijos aneksuotame Kryme mikroautobusui ketvirtadienį susidūrus su sunkvežimiu žuvo aštuoni keleivine transporto priemone važiavę žmonės, dar keturi žmonės buvo hospitalizuoti, pranešė pareigūnai.

Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)

„Bilhorodo rajone automagistralėje „Tauridė“, Rusakivkos kaimo apylinkėse, automobilio „Mercedes Sprinter“ vairuotojas, pirminiais duomenimis, užmigo prie vairo ir susidūrė priešpriešiais važiavusiu sunkvežimiu. Per eismo įvykį žuvo aštuoni žmonės, keturi buvo sužeisti“, – sakoma policijos pranešime.

Anksčiau buvo skelbta apie aštuonis sužeistus asmenis, įskaitant du vaikus.

Bilhorodo rajono administracijos vadovė Galina Perelovič sakė, kad tarp keturių sužeistųjų yra besilaukianti moteris ir kad šie žmonės buvo išvežti į ligoninę.

„Visi hospitalizuoti rajoninėje ligoninėje. Jų yra keturi – penktojo nespėjo atvežti. Nukentėjusiųjų būklė – vidutinio sunkumo. Vaikų nėra, yra besilaukianti 18-metė“, – nurodė pareigūnė.

Rusijos tyrimų komitetas žurnalistus informavo, kad mikroautobusas važiavo iš Rusijos miesto Krasnodaro. Pareigūnų duomenimis, keleivinėje transporto priemonėje buvo iš viso 15 žmonių.

Vienas šaltinis sakė naujienų agentūrai „Interfax“, kad vairuotojas buvo blaivus, bet nesilaikė darbo ir poilsio režimas.

Kitas šaltinis teigė, kad vairuotojas buvo užregistravęs individualią įmonę Krasnodaro krašte ir vertėsi privačiais pervežimais.


Rašyti komentarą...
m
mimoube
2020-07-31 19:45:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetainė suaaugusiеms, norintiеms sūsirаsti pаrtnęrį, norintiеms pаsimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų