Lukašenkos favoritė – parlamentarė: jai 22-eji, jam 65-eri ir jie dažnai matomi kartu

Savaitgalį Baltarusijoje vykę rinkimai, kuriuos kritikai be didesnių abejonių vadina falsifikuotais, pateikė ir pikantiškų staigmenų. 22 metų grožio karalienė, siejama su Baltarusijos diktatoriumi Aliaksandru Lukašenka, daugeliui netikėtai tapo jauniausia šalies parlamentare. 

Lukašenkos favoritė tapo parlamentare: jai 22-eji, jam 65-eri, jie dažnai matomi kartu (nuotr. SCANPIX)

Marija Vasilevič, 2018-ųjų gegužę laimėjusi „Mis Baltarusija“ titulą, buvo dažnai mato viešumoje su 65-erių prezidentu A. Lukašenka. Ji su A. Lukašenka lankėsi ledo ritulio varžybose, menų festivaliuose ar Pasaulio futbolo čempionate Maskvoje 2018-aisiais. Jie taip pat sušoko kartu Minske vykusiame naujamečiame baliuje, kurį transliavo nacionalinė televiziją, rašoma „The Times“. 

A. Lukašenkos komanda netgi išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, kad prezidentas asmeniškai stebėjo merginos pasirengimą „Mis Pasaulis 2018“ konkursui. Jis taip pat įteikė jai valstybinį apdovanojimą už „ženklų indėlį į šalies kultūrą ir labdarą“.

Lukašenkos favoritė tapo parlamentare: jai 22-eji, jam 65-eri, jie dažnai matomi kartu

Sekmadienį vykusius rinkimus, kuriuose kitiems jokių vilčių nepaliko valdančioji, A. Lukašenkai lojali, partija, opozicija įvertino kaip sukčiavimą. 

Neturėdama jokios politinės patirties Marija netikėtai pateko į parlamentą. Merginos teigimu, ji norėtų pasinaudoti savo užimamomis pareigomis tam, kad pritrauktų dėmesį į jaunimo problemas. 

A. Lukašenka ir jo sutuoktinė Galina, su kuria jis jau seniai gyvena atskirai, susituokė 1975 m. Nors formaliai jie nėra išsiskyrę, nuo pat tų metų, kuomet Aliaksandras tapo prezidentu, poros kartu niekas nėra matę viešumoje. 64-erių Galina gyvena kaime Baltarusijos rytuose, namuose, apsuptuose aukšta tvora. 2005-aisiais ji pareiškė, kad sprendimas gyventi atskirai buvo jos pasirinkimas.

REKLAMA

Lukašenkos favoritė tapo parlamentare: jai 22-eji, jam 65-eri, jie dažnai matomi kartu

Pora turi du jau suaugusius sūnus. 43-ejų Viktoras yra šalies Saugumo Tarybos narys, o 39-erių Dmitrijus – pristatomas kaip verslininkas, vadovauja Prezidento sporto klubui. 

Tačiau asmeninis diktatoriaus favoritas – 15-metis Nikolajus, dažniausiais kartu keliaujantis į tarptautines išvykas. Baltarusijos prezidentas ir neslepia, kad ruošia jaunuolį būsimam „valdžios perdavimui“.

Nikolajus yra bendras A. Lukašenkos ir jo asmeninės gydytojos Irinos Abelskos vaikas. Pirmą sykį jis viešumoje pasirodė 2008-aisiais karinio parado metu, kuomet jam buvo vos 4 metai. Dabar jis dažniausiai lydi savo tėvą oficialių vizitų metu. 

54-erių I. Abelskos niekas nėra matęs viešumoje su savo sūnumi, skelbiama, kad moteris patyrė rimtų nervinių sutrikimų po to, kai A. Lukašenka atėmė iš jos Nikolajų.


Rašyti komentarą...
J
Jis ai
2019-11-25 10:47:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai aišku, kad bus trečioji Prezidento Aleksandro Lukašenkos Žmona.
Atsakyti
0

A
Ale va
2019-11-25 16:47:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
M .Vasilievič ne šiaip sau ,o tikrai Baltarusijos papuošalas, jei žvelgti iš šono. Daug kam ji patiktų. Gandai visuomet sekioja paskui gražias damas...
Atsakyti
0

B
Bdf
2019-12-22 21:13:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toki Prezidento mums reikia. Bus tvarka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų