„Adidas“ aprangos Rusijos futbolininkams: ar galėjo sugalvoti ką nors juokingiau?

Rusija nusprendė atsisakyti naujo futbolo nacionalinės rinktinės dizaino aprangų po to, kai sirgaliai ir patys futbolininkai sukritikavo atvirkščiai sudėliotų vėliavos spalvų rankoves.

Naujosios Rusijos futbolo rinktinės aprangos (nuotr. SCANPIX)

Fanų teigimu, vėliavos spalvos yra panašesnės į Serbijos, negu Rusijos. Futbolo federacijos prezidentas Aleksandras Diukovas tvirtina, kad jų organizacija „formą laiko itin nesėkminga ir tikisi, kad „Adidas“ parengs naują dizainą“. 

Rusijos rinktinė turėjo naujais marškinėliais pasipuošti jau prieš kvalifikacines rungtynes su Belgija praėjusį penktadienį. Tačiau buvo nuspręsta šias ir antradienio rungtynes su San Marinu žaisti senosiomis aprangomis. Rungtynės Belgijai Sankt Peterburge buvo pralaimėtos 1-4.

Naujosios Rusijos futbolo rinktinės aprangos

„Adidas“: reikia įvarčių ir pergalių

Kilus skandalui „Adidas“ nesiplėtojo į detales ir rėmėsi standartinėmis viešųjų ryšių frazėmis. „Mes kuriame naujų futbolo marškinėlių dizainą tik glaudžiai bendradarbiaujant su futbolo sąjungų partneriais“, – cituojami vokiečių gamintojai DW. Jie taip pat pažymėjo, kad „didžiuojasi jau 12 metų būdami Rusijos futbolo sąjungos partneriais“ ir kartu ieškos naujo sprendimo.

REKLAMA

Tačiau netrukus sutiko pakomentuoti savo dizainerių sprendimą išsamiau. Pastarasis sukėlė tikrą juoko bangą Rusijoje. Vokiečių teigimu, taip buvo nuspręsta siekiant, kad Rusijos vėliavos spalvos „teisingai“ atrodytų tuo metu, kuomet futbolininkai pakelia į viršų rankas. 

„Rusijos nacionalinės vėliavos spalvos – esminis naujos aprangos dizaino elementas. Tokiu būdu, pakėlus futbolininkams ir sirgaliams rankas, kurie švenčia įvarčio momentą, spalvos išsidėsto į Rusijos vėliavos spalvas. Būtent teisingas vėliavos išdėstymas pergalių metu ir buvo pagrindinė dizainerių užduotis“, – cituojami „Adidas“ atstovai naujienų agentūros „Moskva“ pranešime. 

„Mes sukūrėme aprangą pergalėms, su viltimi, kad toks dizainerių sprendimas motyvuos Rusijos rinktinės žaidėjus“, – aiškinama pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų