Gerai futbolo aistruoliams žinomas teisėjas Markas Clattenburgas pripažino, jog UEFA Čempionų lygos 2016 metais vykusiame finale tarp „Real“ ir „Atletico“ komandų padarė „Karališkajam“ klubui palankią klaidą.

„Madrido „Real“ finale po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 1-0. Visgi pertraukos metu pastebėjome, jog Sergio Ramosas pelnė įvartį atsidūręs nedidelėje nuošalėje. Tai buvo sunku pastebėti ir mano asistentas to neužfiksavo.

Antrojo kėlinio pradžioje skyriau „Atletico“ vienuolikos metrų baudinį, kai Pepe prasižengė prieš Fernando Torresą. Pepe buvo įsiutęs ir pasakė man, kad už tai niekada neturėjau skirti baudinio, tačiau atsakiau, kad jų pirmas įvartis buvo pelnytas nuošalės metu ir neturėjo būti įskaitytas bei užčiaupiau jį. Žinojau, kad tai pasakydamas paskatinsiu jį susitaikyti su situacija“,- atskleidė teisėjas.

Priminsime, jog „Real“ klubas triumfavo finale po sėkmingos baudinių serijos, kurią laimėjo rezultatu 5 – 3.