32
„Žalgirio“ aistruoliai (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienio vakarą norės pamiršti kuo greičiau.

32

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygos rungtynėse namuose neturėjo jokių šansų prieš Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą – 58:79.

Aikštelės šeimininkai varžovams rimčiau priešinosi tik pirmąsias dvylika minučių.

Vėliau turkų klubas nubėgo toli į priekį ir paskutiniame mačo kėlinyje dvikovos laimėtojas niekam nekėlė abejonių.

„Žalgiriui“ tai buvo neabejotinai blogiausias šio sezono mačas, tačiau net ir po košmariško pasirodymo ekipos sirgaliai demonstravo meilę savo komandai.

Likus mažiau nei minutei iki dvikovos pabaigos, žalgiriečių sirgaliai pakilo iš savo sėdimų vietų ir kartu garsiai skandavo žaliai-baltų vardą:

Galima net neabejoti, kad jeigu rungtynės būtų vykusios Stambule, ir „Žalgiris“ turėtų tokią persvarą, „Anadolu Efes“ krepšininkai būtų negailestingai nušvilpti.

Tačiau pastaruosius kelis metus Š. Jasikevičiaus auklėtiniai savo gerbėjams padovanojo ne vieną įspūdingą pergalę Eurolygoje, ir aistruoliai to tikrai nepamiršo.

Daugiau negu iškalbinga yra ir žiūrovų lankomumo statistika. „Žalgirio“ arenoje Eurolygos rungtynes vidutiniškai stebi 14 785 krepšinio gerbėjai

Pagal šį rodiklį žalgiriečiai užtikrintai pirmauja Eurolygoje. Antroje vietoje esantis Atėnų „Panathinaikos“ klubas surenka gerokai mažiau sirgalių – 11 461.

Šiame sezone krepšinio aistruoliai net septynis mačus sklidinai užpildė „Žalgirio“ areną.

Visi bilietai jau yra išpirkti ir į artimiausias kauniečių namų rungtynes su „Panathinaikos“, kurios vyks sausio 18 dieną.