Pergalių seriją iki trijų NBA lygoje pratęsė San Fransisko „Golden State Warriors“ (24/5) komanda.

Ji svečiuose po atkaklaus mūšio 111:107 (34:26, 34:28, 14:27, 29:26) palaužė Bostono „Celtics“ (14/15) krepšininkus.

Svečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje džiaugėsi dviženkle persvara (23:10).

Antrajame kėlinyje skirtumą pavyko padidinti dar labiau – iki 20 taškų (59:39).

Vis dėlto, situacija pasikeitė po ilgosios pertraukos. Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai dideliais žingsniais ėmė vytis oponentus ir prieš lemiamą kėlinį sumažino deficitą vos iki taško (82:81).

Jame San Fransisko krepšininkai vėl šovė į priekį (107:97), tačiau čia pat ir buvo pristabdyti. Aikštės šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir priartėjo (107:104).

Pergalę svečiams įtvirtino du taiklūs Damiono Lee baudų metimai likus žaisti 3 sekundes – 111:107.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (3/7 dvit., 5/14 trit., 9/9 baud., 6 kld.), Andrew Wigginsas 27 (5/7 trit.), Andre Iguodala 12, Damionas Lee 8, Nemanja Bjelica 7.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 27 (6/9 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 20 (9 atk. kam., 5 kld.), Marcusas Smartas 19 (8 rez. perd.), Joshas Richardsonas 15.