Sirgaliai vėl gausiai stebėjo rinktinės kovas prie televizorių ekranų

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė praėjusią savaitę sėkmingai įveikė ir antrąjį Pasaulio čempionato atrankos „langą“. Lietuviai namuose įveikė Vengrijos (80:75) ir Kosovo (106:50) rinktines, bei užsitikrino kelialapį į antrąjį etapą. Šios rungtynės ir vėl sulaukė didžiulio Lietuvos žiūrovų susidomėjimo.

Vasario 23 dieną rungtynes su Vengrija per TV3 stebėjo daugiau nei 700 tūkst. žiūrovų, o vasario 26 dienos rungtynes su Kosovu – daugiau nei 680 tūkst. Abejos rungtynės pasiekė 1,4 milijono žiūrovų auditoriją.

TV3 televizijos kūrybos direktorius Arvydas Rimas neabejoja, kad krepšinio aistruolių dėmesio nestokos ir ateityje laukiančios rungtynės.

„Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį lietuviai dar kartą įrodė, kad mes galingi, kai esam kartu. Svarbiausia yra komanda ir jos vienybė. Niekas negali būti didesnis už komandą. O kai Lietuvoje kalbame apie krepšinį, tai ir visi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę palaikantys sirgaliai ir žiūrovai yra viena komanda. TV3 žiniasklaidos grupė drąsiai gali vadintis sportiškiausia žiniasklaidos grupe. Tai įrodo jau vien tai, kad šiemet transliavome Žiemos olimpines žaidynes ir rodysime 2020 Tokijo olimpines žaidynes. Žiūrovams ir sporto sirgaliams visiškai įprasta ir tai, kad jie būtent per TV3 žiūri Europos, Pasaulio krepšinio pirmenybes bei kitas svarbias varžybas.

Lietuvai krepšinis tai – garbės reikalas, todėl tikri aistruoliai seka atrankas į pasaulio čempionatą ir puikiai žino, kad nuo krepšininkų pasirodymo dabar priklauso Lietuvos rinktinės kelias į olimpines žaidynes. Džiaugiamės tokiu dėmesiu ir tikime, kad mūsų rinktinės krepšinis ir toliau vienys Lietuvą“, – kalbėjo A. Rimas.

Antrindamas A.Rimui, gerais skaičiais džiaugėsi ir LKF marketingo vadovas Justinas Liaudinskas, kuris teigė, jog nepaisant to, kad Lietuvos rinktinės rungtynės dubliavosi su „Žalgirio“, reitingai tikrai puikūs.

REKLAMA

Abejų rungtynių žiūrimumo skaičiai – nuostabūs. Jie byloja, kad sirgaliai Lietuvos rinktinės kovas pasiruošę sekti ne tik vasaros-rudens metu, kuomet įprastai vyksta kontrolinės rungtynės ir finaliniai FIBA čempionatų etapai, bet ir ištisus metus. Šias dvejas rungtynes pamatė toks pats skaičius žmonių kaip ir pirmąjį „langą”. Be to, žiūrimumo rodikliai buvo analogiški ir daugeliui 2017-ųjų Europos krepšinio čempionato rungtynių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų