Schilleris – apie galimą „Žalgirio“ pranašumą prieš „AX Armani“ ir gyvenimą be Milaknio

Kauno „Žalgirio“ ekipos laukia dar viena dviguba Eurolygos savaitė, kurioje jau įveikus Vilerbano ASVEL ekipą, prieš akis – Milano „AX Armani“.

„Ši komanda – trečioje turnyro lentelės vietoje, ketvirta Eurolygoje pagal puolimą. Jie yra geri puolime, nes puikiai atakuoja iš toli, mažai klysta, turi pikenrolą gebančius išnaudoti žaidėjus. Jau turėjome du iššūkius su jais susidurti: prieš sezoną ir pirmame rate, žinome šią komandą gerai“, – sakė treneris Martinas Schilleris.

Kiek pasiruošimą apsunkino žinia apie koronavirusą „Žalgirio“ komandoje?

Viskas su šia situacija yra gerai, neįvardinsiu vardo, tai komandos štabo narys.

Kokius pakeitimus turėjote daryti, netekę Milaknio?

Artūras mums teikė didelę naudą, žaidė 20 minučių, tad turėjome užpildyti šią vietą. Teko kombinuoti Nigelą, Marių, Roką, Karolį ir Steve’ą, kad atrastume balansą ir tinkamus žmones specifiniams momentams. Toks iššūkis mūsų lauks kas mačą. Bet nepaisant to, mūsų stiliaus tai nepakeitė. Nesiteisiname, kitos ekipos irgi susiduria su traumomis. 

Šįkart dvejas rungtynes žaidžiate namie, ar tai jums privalumas?

Tikiuosi. Esminis privalumas yra fizinis, tačiau, pavyzdžiui, ASVEL komanda pas mus taip pat atvyko 3 dienomis anksčiau

Ką Milano komanda praranda būdama be Delaney ir LeDay’aus?

Visų pirma, jie labai geri žaidėjai. Prarasdami Delaney, jie praranda esmines minutes žaidžiantį įžaidėją. Nesakau, kad Zacho praradimas ne problema, bet manau, kad Malcolmo praradimas „AX Armani“ yra didesnis. Jis yra ko gero vienas geriausių įžaidėjų lygoje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų