Dvejus metus iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtoju tapęs „Mažeikių“ klubas šiemet, skirtingai nei pernai, vykdo visus savo įsipareigojimus ir yra pasiruošęs ateinantį sezoną dalyvauti Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO LKL).

Šiandien galimų naujokų mieste lankėsi lygos direktorius Romualdas Brazauskas, kuris liko patenkintas nuveiktais darbais.

„Viskas vyksta pagal planą. Salės atnaujinimo darbai yra įgavę reikiamą pagreitį ir, kaip ir buvo suplanuota, turėtų būti užbaigti rugpjūčio 31 dieną.

Antras dalykas – biudžeto formavimas. Buvau susitikęs su Mažeikių meru ir gavau patikinimą, kad problemų būti neturėtų“, - sakė R.Brazauskas, pridūręs, kad praėjusių metų situacija pasikartoti neturėtų.

„Manau, kad tas minimalias sąlygas, kurių reikalauja BEKO LKL, jie išpildys ir nematau kliūčių, kurios galėtų užkirsti kelią jiems dalyvauti lygoje. Tikiu, kad artimiausiame posėdyje tai bus patvirtinta ir nuo naujo sezono „Mažeikiai“ bus BEKO LKL komanda.

Nors jie pernai žaidė Nacionalinėje krepšinio lygoje ir jų biudžetas, lyginant su šiais metais, buvo mažesnis, tačiau labai svarbu, kad klubas neturi skolų nei žaidėjams, nei dar kam nors. Labai svarbu ir tai, kad klubas naują sezoną pradėtų, atvertęs švarų lapą“, - kalbėjo lygos direktorius.

Skirtingai, nei „Mažeikių“, Vilniaus „Sakalų“ vadovai kol kas nepadarė nieko, kad po metų pertraukos grįžtų į stipriausią šalies krepšinio čempionatą. Jų likimas turėtų paaiškėti liepos viduryje įvyksiančiame lygos valdybos posėdyje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų