Kauno „Žalgiris“ (16/1) nesulaukė labai lengvo gyvenimo Prienuose, tačiau galiausiai pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Jures Zdovco auklėtiniai 88:71 (20:19, 27:17, 14:20, 27:15) įveikė „Labas GAS“ (1/15) ekipą trečią kartą sezone.

Priminsime, kad anksčiau „Žalgiris“ pasiekė pergales 81:78 ir 103:77. Šių komandų akistatos reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone – jau baigtos.

Rungtynių startas buvo lygus ir tik Mareko Blaževičiaus metimo dėka „Žalgiris“ po pirmo ketvirčio turėjo minimalią persvarą – 20:19. „Žalgiris“ ėmė krautis pranašumą antrajame ketvirtyje (34:21) ir ėmė kontrolę į savo rankas. Nors Jovanas Kljajičius ir Rapolas Ivanauskas tritaškiais kiek gerino „Labas GAS“ situaciją (27:34), perlaužti situacijos nepavyko ir į ilgąją pertrauką žalgiriečiai išėjo gana ramūs – 47:36.

Po pertraukėlės „Labas GAS“ ant parketo grįžo kovingai (42:47) ir kiekvienas „Žalgirio“ bandymas atitrūkti sulaukdavo atsakymo, taip intriga kėlėsi į paskutinį kėlinį. 6:0 – taip atrodė kauniečių spurtas ketvirčio pradžioje, tad skirtumas vėl buvo dviženklis – 67:56. Nors „Žalgiris“ siekė nešvaistyti dviženklio pranašumo, R.Ivanauskas turėjo kitų planų (70:77), vis tik laikas sparčiai seko ir finišas buvo palankus žalgiriečiams.

Paulius Jankūnas žaidė geriausias sezono rungtynes „Betsafe-LKL“ ir gerino kelis savo rekordus: pelnė 18 taškų bei surinko 21 naudingumo balą.

Marekas Blaževičius pelnė 23 taškus ir pasiekė naują asmeninį „Betsafe-LKL“ karjeros rekordą, 30 naudingumo balų jam taip pat geriausias pasiekimas.