„Oklahoma City Thunder“ toliau grimzta į dugną. Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės Domantas Sabonis ir jo komandos draugai patyrė Detroite, kur pirmadienį 88:104 pralaimėjimo „Pistons“ krepšininkams. Antros iš eilės nykios rungtynės buvo lietuviui – vos vieną tritaškį pataikęs puolėjas prisirinko pražangų.

Per 23 minutes aikštėje D. Sabonis pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, dukart suklydo ir penkiskart prasižengė. Vienintelį tritaškį jis pataikė trečiame kėlinyje.

„Thunder“ neišgelbėjo vos antro trigubo dublio iš eilės nepelnęs Russellas Westbrookas. NBA žvaigždės sąskaitoje – 33 taškai, 15 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Detroito komanda įgijusi pranašumą išlaikė jį iki dvikovos pabaigos. Nugalėtojams 22 taškus pelnė Tobias Harrisas, 20 – buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Aaronas Baynesas. Geriau dėl kamuolių kovoję „Thunder“ krepšininkai tragiškai metė nuo trijų taškų linijos – vos 5 taiklūs metimai iš 27 (18,5 proc.).