Prancūzijoje – Mbappe dublis ir triuškinama PSG pergalė

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Nimes“ futbolininkus.

Loickas Landre 12-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir „Nimes“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Kylianas Mbappe 32-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė PSG į priekį 1:0.

Alessandro Florenzi puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino PSG pranašumą 2:0.

K.Mbappe 83-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0. Galiausiai saugas Pablo Sarabia rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo įvartį, o PSG iškovojo pergalę 4:0.