Olimpinis čempionas iš Australijos kaltinamas vadovavimu narkotikų karteliui

Karjerą baigęs tituluotas Australijos plaukikas Scottas Milleris buvo areštuotas policijos – sportininkas įtariamas padaręs rimtą nusikaltimą.

Policija įtaria, kad S.Milleris vadovavo metamfetamino pardavinėtojų grupuotei, kuri žvakėse slėpė maždaug 2 mln. JAV dolerių vertės narkotikus.

Kartu su 45-erių S.Milleriu buvo areštuotas dvejais metais vyresnis žmogus, kuris, kaip įtariama, yra jo bendrininkas ir padėjo paslėpti metamfetaminą.

„Iš išorės tai atrodė kaip paprastos žvakės, tik jos skleidė ne malonų aromatą, o mirtį ir pragaištį“, - sakė detektyvas Johnas Watsonas.

Žvakės su metamfetaminu – ne vienintelė S.Millerio problema. Teigiama, kad kratos metu jo namuose rasta 2 kg neaiškios medžiagos, kuri, kaip įtariama, yra heroinas. Taip pat konfiskuoti 75 tūkst. dolerių grynais.

S.Milleris 1996 m. Atlantos olimpiadoje laimėjo sidabrą 100 m plaukime peteliške ir bronzą kombinuotoje estafetėje 4x100 m.

1995 m. pasaulio trumpo baseino čempionate jis iškovojo auksą 100 m plaukime peteliške bei 2 sidabro medalius – 200 m plaukime peteliške ir kombinuotoje estafetėje 4x100 m.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų