Antrosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybių ketvirtfinalio rungtynėse pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, savo žiūrovų akivaizdoje 84:70 (23:16, 22:12, 20:21, 19:21) nugalėję Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1. Lemiamoji ketvirtfinalio akistata vyks Kėdainiuose.

Klaipėdiečiai sėkmingai pradėjo susitikimą ir atitrūko aštuoniais taškais - 10:2. „Nevėžis“ atsitiesė ir sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų (14:16), tačiau čia pat sekė dar vienas „Neptūno“ spurtas, po kurio uostamiesčio ekipa pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 23:16.

Antrajame ketvirtyje Arvydo Eitutavičiaus vedami klaipėdiečiai įsibėgėjo ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė septyniolikos taškų persvarą - 45:28. Kėlinio viduryje technine pražanga buvo nubaustas „Nevėžio“ puolėjas Valdas Dabkus.

Po pertraukos "Nevėžis" mėgino sumažinti atsilikimą (35:47), tačiau „Neptūnas“ Martyno Mažeikos ir Valdo Vasyliaus pastangomis atstatė saugų pranašumą - 63:41. Nors Kėdainių ekipai pavyko vėl šiek tiek priartėti, po trijų kėlinių šeimininkai vis dar pirmavo užtikrintai - 65:49.

Ketvirtajame kėlinuke kėdainiečiai, vedami šešis iš eilės taškus pelniusio Beno Veikalo, bandė atkurti intrigą (60:71), tačiau „Neptūnas“ sėkmingai atrėmė varžovų ketinimus. Uostamiesčio krepšininkai išsaugojo pergalingą persvarą ir išlygino LKL ketvirtfinalio serijos rezultatą.

„Neptūnas“: A.Eitutavičius 22 (7 atk. kam.), M.Mažeika 19, P.Morkeliūnas 14, V.Vasylius 12 (6 atk. kam.).

„Nevėžis“: B.Veikalas 18, A.Viskontas 14 (5 rez. perd.), V.Dabkus 13, G.Leonavičius 7.