Lygiųjų užteko – „Sūduva“ žengė į antrąjį Europos Konferencijų lygos etapą

Marijampolės „Sūduva“ Latvijoje sužaidė lygiosiomis su „Valmiera“ futbolininkais atsakomosiose UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo etapo atrankos rungtynėse ir to užteko tam, kad žengtų į antrąjį.

Mačas baigėsi be įvarčių – 0:0.

„Sūduvos“ komanda pirmose rungtynėse namuose iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

„Sūduva“ antrajame Europos Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su „Rakow“ futbolininkais.

„Valmiera“ komanda praėjusiame sezone tapo Latvijos „Virsliga“ čempionato bronzine prizininke.

Xabieras Auzmendi 10-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Puikaus perdavimo sulaukęs Ibrahimas Sow 20-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė ir nuo praleisto įvarčius marijampoliečius išgelbėjo vartų sargas Serafimas Giannikoglou.

Giedrius Matulevičius 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Camilo Mena 49-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienam iš komandos draugų nepavyko jo tiksliai uždaryti ir nukreipti kamuolio į tuščius likusius vartus.

Latvijos komandos surengtos atakos smaigalyje atsidūrusiam Raimondui Krolliui 50-ąją minutę nepavyko sėkmingai perkelti kamuolio per vartininką. Daisuke'o Yokotos 59-ąją minutę smūgiuotas kamuolys atsidūrė Marijampolės ekipos vartų sargo rankose ir rezultatas nepakito.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų