LKL rungtynėse Pasvalyje apsilankęs graikas: Lietuvos ir Graikijos krepšinio lygos – panašios

LKL“ rungtynėse užsieniečių galima išvysti ne tik aikštėje, bet ir tribūnuose. Pasvalyje vykusiame vietos „Píeno žvaigždžių“ bei Kėdainių „Nevėžio“ mače apsilankė graikas Nikas Rumpis. Žurnalistas Lietuvoje lankėsi pirmąjį kartą ir stebėjo Eurolygos rungtynes, o po to ir susitikimą Pasvalyje.

„Tiesą sakant, atvykau į Eurolygos rungtynes, kuriose žaidė Kauno „Žalgiris“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Esu pastarosios komandos gerbėjas. Nusprendžiau praleisti dar kelias dienas Lietuvoje. Pamačiau, kad „Pieno žvaigždės“ rungtyniaus čia. Taigi sėdau į automobilį ir atvykau pažiūrėti, kaip vietinės komandos žaidžia krepšinį.

Graikijoje Lietuva labai gerbiama kaip krepšinio šalis. Žinome daug lietuvių krepšininkų. Mylime ir pačią Lietuvą. Jūsų krepšininkų turėjome ir savo šalies komandose. Tačiau daugiausia informacijos turime apie „Žalgirį“, „Lietuvos rytą“, galbūt „Neptūną“. Apie kitas ekipas, tokias kaip „Pieno žvaigždės“, žinome mažiau. Taigi norėjau gyvai pažiūrėti, kaip jos žaidžia“, – teigė graikas.

REKLAMA

Svečias teigė, kad Lietuva ir Graikija – labai panašios šalys, be galo mylinčios krepšinį.

„Lietuva labai panaši į Graikiją. Žmonės myli krepšinį. Čia yra daug mažų miestų. Vilnius, Kaunas – gražūs. Viskas puiku. Graikijoje yra „Panathinaikos“ ir „Olympiakos“. Geriausios lygos komandos. Čia jūs turite „Žalgirį“ bei „Lietuvos rytą“. Tarp šių ir likusių ekipų yra labai didelis atotrūkis. Taigi, šiuo atžvilgiu, Graikijos ir Lietuvos krepšinio lygos yra labai panašios. Norėčiau, kad mažesnės komandos didėtų bei galėtų mesti rimtesnį iššūkį „Panathinaikos“, „Olympiakos“, „Žalgiriui“ ir „Lietuvos rytui“.

Graikas taipogi save laiko Lietuvos krepšinio gerbėju. Tad jam išvardyti mūsų krepšininkus – ne bėda.

„Žinau šimtą lietuvių krepšininkų. Neturime tiek laiko. Prisimenu ir vyresnius Lietuvos žaidėjus. Tokius kaip Štombergas, Šaras, Einikis… Ir daug daugiau. Mėgstamiausias jų – Šaras, nes žaidė „Panathinaikos“, – sakė Nikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų