Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Futbolas populiariausias Anglijoje, o „Futboliukas“ - Lietuvoje“, - nuomonę išdėstė darželinukė Veronika.

REKLAMA

Ji kartu su kitais bendraamžiais ketvirtadienį žaidė Kauno lopšelyje-darželyje „Klevelis“. Tai - vienas iš laimingųjų darželių, šiemet dalyvaujančių Lietuvos futbolo federacijos (LFF) projekte „Futboliukas“, teigiama pranešime spaudai.

Ketvirtadienį „Klevelio“ surengtoje šventėje futbolo kamuolį vienodai gainiojo tiek berniukai, tiek ir mergaitės. „Žaidžiant „Futboliuką“ reikia nesistumdyti su draugais ir duoti kitiems kamuolį“, - žaidimo principus įžvelgė Emilija.

REKLAMA
REKLAMA

Šventės metu darželio kūno kultūros pedagogė Audronė Vizbarienė kartu su vaikučiais ne tik pademonstravo kaip reikia šokti garsųjį „Futboliuko“ tvistą, bet ir padainavo jo himną. Davus „Futboliuko“ varžybų startą liejosi geros emocijos, o sirgaliai ypač karštai palaikė savo komandas.

Visi dalyviai gavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos šviečiamųjų prizų. „Čia pralaimėjusių nebūna. Svarbu, jog „Futboliukas“ jums suteiktų daug gerų emocijų ir jūsų veiduose nedingtų šypsenos", - sakė LFF techninio vystymo asociacijos direktorius Rimas Kazakevičius.

Visiems projekte dalyvaujantiems darželiams LFF kartu su „Adidas“ dovanojo universalų futbolo inventorių ir kamuolių, su kuriais vaikais galės žaisti visus metus.

Ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos SVIS (Sugrąžinkime vaikus į stadionus) projektas „Futboliuko“ per penkerius metus jau sutraukė daugiau nei 10 000 vaikų.

Kovo mėnesį „Futboliukas“ aplankys daugiau nei 20 šalies darželių įvairiuose šalies regionuose. Projekto finišas planuojamas kovo 29 d.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų