Lietuvis lenktynininkas startuos prestižinėse žiedinėse lenktynėse

Lenktynininkas Jonas Karklys šeštadienį Vilniuje pristatė naujojo sezono planus ir atskleidė, kokiu automobiliu atstovaus Lietuvai tarptautinėje arenoje.

12

Po dvejų metų, praleistų „Central Europe Renault Clio Cup” pirmenybėse, sportininkas žengia žingsnį į priekį ir persėda prie TCR klasės automobilio vairo – „Hyundai i30N TCR”. 

Šiemet J. Karklio laukia prestižinės „ADAC TCR Germany” pirmenybės – stipriausios nacionalinės TCR klasės žiedinės lenktynės.

Tai – skirtingų automobilių gamintojų varžybos, kuriose sportininkai varžosi su 340 arklių galių pajėgumą išvystančiais, pagal vienodas taisykles parengtais priekiniais ratais varomais automobiliais. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lenktynininkas J. Karklys pristatė naują žiedinių lenktynių automobilį.

„Esu labai laimingas, kad dalyvausime šiame čempionate. Tai mūsų “NordPass” komandai didelis postūmis į priekį ir laukia daug iššūkių - naujas organizatorius, naujas dar nebandytas automobilis, nauji konkurentai. Su nekantrumu laukiame pirmųjų bandymų, kur galėsime išmėginti, ką gali šis automobilis”, – pristatymo metu mintimis dalijosi J. Karklys

„ADAC TCR Germany“ čempionatą sudaro septyni etapai penkiose Vokietijos bei vienoje Austrijos trasoje.

Dalyviai aplankys „Nurburgringą“, „Hochkenheimringą“, „Red Bull Ringą“ ir kitas trasas. Pirmosios lenktynės vyks Oscherslebene gegužės 14-16 dienomis. 

Praėjusį sezoną J. Karklys varžėsi „Renault Clio Cup” automobiliu dviejuose čempionatuose, kur Slovakijoje ir Vengrijoje iškovojo podiumą. Pagrindinės „Central Europe Renault Clio Cup” pirmenybės buvo nutrauktos anksčiau laiko dėl pandemijos - įvyko tik trys etapai iš šešių numatytų. 

2018 m. vilnietis užėmė ketvirtąją vietą Europos „Skoda Octavia Cup“ čempionate, o 2019 m. kartu su broliais Jonu ir Ignu Gelžiniais bei Juliumi Adomavičiumi tapo Baltijos šalių čempionu. 

Žiūrovams J. Karklys turėtų būti puikiai pažįstamas ir iš „Aurum 1006 km lenktynių“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų