Šeštadienio vakarą Lenkijoje vykusiame „Celtic Gladiator 24“ mišrių kovos menų turnyro pagrindinėje dvikovoje dėl čempionės diržo lietuvė Julija Stoliarenko (6-3-1) vos per 34 sekundes nugalėjo lenkę Martą Waliczek (4-2) ir tapo „Celtic Gliadiator“ čempione.

Kova vyko svorio kategorijoje iki 61,2 kg.

J.Stoliarenko nuo pat pirmų sekundžių kovojo itin aktyviai ir greitai prispaudė varžovę prie narvo sienos. Netrukus lietuvė parvertė M.Waliczek į parterį ir atlikusi rankos laužimą iškovojo itin greitą pergalę.

Primename, kad J.Stoliarenko dar praėjusių metų lapkritį kovojo UFC rengiamame „The Ultimate Fighter 29 Finale“ turnyre, kur pralaimėjo Leah Letson. Visgi po beveik keturių mėnesių vykusioje dvikovoje „King of Kings 69“ turnyre ji vos per 43 sekundes nugalėjo Nataliją Diačkova. Tą kartą lietuvė taip pat panaudojo savo firminį rankos laužimo veiksmą, kuriuo garsėjo ir už Atlanto.

Tuo tarpu Londone (Didžioji Britanija) vyko grandiozinis „Cage Warriors 106“ mišrių kovos menų turnyras, kuriame fantastišką pergalę iškovojo lietuvis Modestas Bukauskas.

Kovoje dėl atlaisvinto pussunkio svorio kategorijos čempiono titulo M.Bukauskas (9-2) ketvirtame raunde smūgiu kruša privertė teisėją stabdyti kovą bei įveikė iki šiol pralaimėjimo nepatyrusį norvegą Marthinasą Nielseną (5-1).