tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šią savaitę žalgiriečiai vietoje planuotų, tačiau dėl problemų varžovų stovykloje perkeltų, Eurolygos rungtynių su Milano „AX Armani Exchange“ ekipa darbus tęsė treniruotėse ir nuo šiandien iškeliavo trumpų kelių dienų šventinių atostogų.

Šią savaitę žalgiriečiai vietoje planuotų, tačiau dėl problemų varžovų stovykloje perkeltų, Eurolygos rungtynių su Milano „AX Armani Exchange“ ekipa darbus tęsė treniruotėse ir nuo šiandien iškeliavo trumpų kelių dienų šventinių atostogų.

REKLAMA

Prieš trumpą poilsį kartu su „Žalgiris Insider“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir+ vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas kalbėjosi apie jau daugiau nei du mėnesius praleistus komandoje bei kitus dalykus.

Pokalbio pradžioje J.Zdovcas papasakojo apie savo meilę slidinėjimui. Šią aistrą treneriui Lietuvoje dėl laiko ir slidinėjimo centrų stokos teko laikinai pamiršti.

„Pradėjau slidinėti nuo tada, kai buvau penkerių metų. Slidinėjimas buvo ir yra labai populiarus sportas Slovėnijoje. Tada, kai buvau vaikas, tai buvo pats populiariausias sportas šalyje. Visi Slovėnijoje turi išmokti slidinėti. Mes, tėvai, irgi savo vaikus iškart mokome stovėti ant slidžių. Arba supažindiname su snieglentėmis. Kai buvau jaunas, snieglenčių sporto dar nebuvo. Kai turime laiko, visada keliaujame slidinėti. Slovėnijoje yra labai daug slidinėjimo centrų. Be to, netoliese yra ir Austrija“, – pasakojo J.Zdovcas.

REKLAMA

Po Eurolygos antrojo turo rungtynių prie „Žalgirio“ vairo stojęs J. Zdovcas pirmąją pergalę su komanda pasiekė dešimtajame ture, kai namuose buvo įveikti Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Per šį laikotarpį be pergalių komandą persekiojo ir traumos bei ligos, o J Zdovcas pripažino, kad pirmieji mėnesiai klube buvo sunkūs.

REKLAMA

„Pirmą kartą savo karjeroje įšoku į komandą sezono viduryje. Na, ne sezono viduryje, bet daugybės sunkių rungtynių įkarštyje. Man tikrai nebuvo lengva. Nebuvo lengva pradžioje prisitaikyti ir viską aiškiai numatyti. Susidūriau su tiek daug patyrusių žaidėjų, su naujais žaidėjais Eurolygoje. Žmonės aplink mane… Turiu pasakyti, kad čia esu apsuptas labai pozityvių žmonių. Jie tiki manimi, todėl man darbuotis yra lengviau“, – tvirtino specialistas.

REKLAMA

Pastaruoju metu Eurolygoje papildyti pergalių kraitį žalgiriečiams trukdė ir varžovų gynyboje užstrigęs komandos puolimas. J.Zdovcas nekart yra kalbėjęs apie iššūkių keliančią pajėgių klubų besikeičiančią gynybą, kurią įveikti žalgiriečiai mokosi treniruotėse. Šia tema savo mintis slovėnas dėstė ir pokalbyje „Žalgiris Insider“ tinklalaidėje.

„Pastaruoju metu daug dirbome treniruotėse, ruošdamiesi žaisti prieš varžovų besikeičiančią gynybą. Sakykime taip, įprastai viskas priklauso nuo situacijų skaitymo,tinkamo išsidėstymo, laiku atliekamų veiksmų. Sakyčiau, kad laiku atliekami veiksmai yra svariausias faktorius ne tik prieš besikeičiančią gynybą, bet ir prieš bet kokią gynybos sistemą.

REKLAMA
REKLAMA

Jeigu praleidi galimybę atlikti gerą perdavimą, vėliau tampa labai sunku žaisti. Visada bandai išspręsti šią problemą, bet ir kitos komandos tą bando padaryti. Tiesa, jos turi individualiai stiprių žaidėjų, galinčių imtis iniciatyvos. Mes, deja, neturime tokių žaidėjų. Vis tiek, manau, kad galime įveikti tokią varžovų gynybą, bet mums reikia treniruotis. Mums reikia daug treniruotis, ypač prieš tokias situacijas, kai gynėjas atsiduria prieš varžovų aukštaūgį“, – aiškino J.Zdovcas.

Viso pokalbio, skirto visiems „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams, metu J.Zdovcas pasidalijo mintimis apie žaidėjams skiepijamą savo filosofiją, pergales Eurolygoje, į rikiuotę sugrįžtantį Paulių Jankūną, Tai Websterio projektą bei atsakė į prenumeratorių klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų