Istorinis įvykis: Labanauskas žais PDC Europos čempionate!

Po keturių šio sezono Europos smiginio turo turnyro paaiškėjo 32 žaidėjai, patekę į kitą savaitę vyksiantį PDC Europos čempionatą.

Geriausias visų laikų Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-47) dalyvavo viename iš etapų Vokietijoje, kuriame pasirodė labai sėkmingai ir nukeliavo iki ketvirtfinalio. To užteko, kad bendroje keturių etapų įskaitoje D.Labanauskas užimtų 28-ą vietą ir patektų į PDC Europos čempionatą. To anksčiau nebuvo padaręs nė vienas Lietuvos smiginio žaidėjas.

PDC Europos smiginio čempionatas spalio 29 – lapkričio 1 dienomis vyks Oberhauzene (Vokietija). Čempionato prizų fondą sudarys 500 tūkst. svarų sterlingų (beveik 551 tūkst. eurų), o kiekvienas į turnyrą patekęs dalyvis užsitikrins mažiausiai po 6000 svarų sterlingų (6611 eurų).

Po Europos čempionato D.Labanauskas neturės daug poilsio. Jau lapkričio 6-8 d. vyks PDC pasaulio smiginio taurės turnyras. Ten D.Labanauskas su Mindaugu Barausku atstovaus Lietuvos rinktinei ir pirmajame rate susitiks su Gibraltaro žaidėjais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų