Miuncheno „Bayern“ (15-9) pademonstravo įspūdingą charakterį Eurolygoje ir iškovojo pergalę vokiškame derbyje.

Andrea Trinchieri auklėtiniai namie po pratęsimo 101:95 (10:26, 23:17, 25:23, 29:21, 14:8) įveikė Berlyno ALBA (8-16).

ALBA dominuoti pradėjo nuo pirmo kėlinio – šiame susikrovė net 16 taškų pranašumą (26:10) ir pirmavo viso susitikimo metu.

Ketvirto kėlinio viduryje ji vis dar užtikrintai buvo priekyje 80:67, o likus žaisti 22 sekundes – 86:81.

Tačiau tada tritaškį smeigė Vladimiras Lučičius, o Marcusas Erikssonas buvo sustabdytas pražanga ir realizavo tik vieną baudos metimą.

Wade’as Baldwinas IV tuo pasinaudojo ir pataikęs dar vieną tritaškį išlygino rezultatą pirmą kartą nuo susitikimo pradžios – 87:87.

Luke’as Sikma prametė lemiamą metimą ir komandos turėjo žaisti pratęsimą – šiame stipresni jau buvo „Bayern“.

Miuncheno komandai net keturi krepšininkai surinko 20 ir daugiau taškų.

„Bayern“: J. Reynoldsas 24, W. Baldwinas IV 21, V. Lučičius ir P. Zipseris po 20, D. Seeley 10.

ALBA: S. Fontecchio 21, B. Lammersas 20, M. Lo 16, M. Erikssonas ir L. Olinde po 11… L. Sikma 3 (10 atk. kam., 10 rez. perd.).