Trečiąją pergalę iš eilės pasirengimo naujam NBA sezonui etape iškovojo Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ klubas, kuris penktadienį 94:91 (16:22, 25:21, 26:22, 27:26) palaužė Fynikso „Suns“ ekipą.

21 minutę aikštėje praleidęs lietuvis pelnė 11 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 1/4, baudos 4/4) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojams J.R. Smithas surinko 19, Carmelo Anthony (9 atk. kam., 5 rez. perd.) - 14, Anthony Carteris - 10 taškų.

Be lyderio Steve'o Nasho žaidusioje „Suns“ ekipoje pasižymėjo Raja Bellas (15 tšk.), Mattas Barnesas ir Grantas Hillas (po 13 tšk.), Robertas Hite'as (12 tšk.) bei Leandro barbosas (10 tšk.).

Net 31 minutę aikštėje praleidęs „Suns“ naujokas iš Slovėnijos Goranas Dragičius pelnė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius bei suklydo tik kartą.