Gražiausią praėjusios savaitės momentą sukūrė „Šiaulių“ krepšininkai

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate antrąją savaitę buvo sužaista dar 10 rungtynių, kurių metu krepšininkai kūrė gražius momentus – pataikė sudėtingus metimus paskutinėmis sekundėmis, dalino gražius perdavimus ir tradiciškai tikrino lanko stiprumą.

Gražiausių epizodų penketuką pradeda „Nevėžio“ gynėjas Darius Gvezdauskas bei jo reidas į baudos aikštelę ir perdavimas komandos draugui, kuris ataką pabaigė dėjimu.

Ketvirtoje vietoje „Dzūkijos“ aukštaūgis Adamas Lapeta galingu dėjimu iš savo vietų pakėlė ne tik komandos draugus, bet ir visus sirgalius susirinkusius stebėti dvikovos su „Lietkabeliu“.

Martynas Pocius rungtynėse su „Dzūkija“ greitos atakos metu planavo pelnyti du lengvus taškus, tačiau Marcusas Monroe turėjo visiškai priešingą nuomonę.

Rokas Giedraitis pirmosiomis čempionato savaitėmis demonstruoja, jog jam tiesiog būtina rezervuoti vietą gražiausių epizodų penketuke. Šį kartą jo metimas paskutinėmis sekundėmis Pasvalyje užėmė antrąją vietą.

Nors pergalių grafoje dega 0, tačiau „Šiaulių“ krepšininkai gali guostis bent tuo, jog praėjusią savaitę Paulius Dambrauskas ir Modestas Kumpys sukūrė gražiausią savaitės epizodą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų