Trakuose, Nacionaliniame sporto ir sveikatingumo centre, vykusiame 20-ajame tarptautiniame golbolo (aklųjų riedulio) turnyre dėl Vilniaus Vytauto Didžiojo Lions klubo taurės Lietuvos komandos užėmė pirmąją ir trečiąją vietas.

Finale sekmadienį pirmoji mūsų šalies ekipa 6:0 (1:0) nugalėjo Suomijos golbolininkus.

"Mažajame" finale antroji Lietuvos komanda po atkaklios kovos 9:8 (4:4) įveikė Vokietijos atstovus.

Pusfinalyje pirmoji mūsų šalies komanda 10:0 sutriuškino Vokietijos rinktinę, o antroji Lietuvos ekipa po atkaklios kovos 4:5 nusileido suomiams.

Grupių varžybose mūsų šalies atstovai žengė be pralaimėjimų ir tapo savo grupių nugalėtojais.

Geriausiu turnyro gynėju teisėjų kolegija išrinko Saulių Leonavičių, atstovavusį Lietuvos pirmajai komandai. Rezultatyviausio puolėjo prizas atiteko švedų žaidėjui Fatmirui Seremečiui (Fatmir Seremeti), įmušusiam 27 įvarčius.

Turnyre dėl Vilniaus Vytauto Didžiojo Lions klubo taurės dalyvavo dešimt komandų. Mūsų šalyje pirmąjį kartą žaidė Australijos golbolininkai.

Galutinė komandų rikiuotė: 1. Lietuva-I, 2. Suomija, 3. Lietuva-II, 4. Vokietija, 5. JAV, 6. Belgija, 7. Švedija, 8. Australija, 9. Lenkija, 10. Danija.

Nuo 1989 metų Lietuvoje rengiamuose tarptautiniuose turnyruose lietuviai nugalėtojais tapo aštuntąjį kartą. Dėl Vilniaus Vytauto Didžiojo Lions klubo įsteigtos taurės riedulininkai varžėsi septintus metus iš eilės.

Lietuvos golbolininkai pasaulio elitui priklauso nuo 1998 metų, kai pirmą kartą tapo pasaulio čempionato prizininkais. Nuo tada lietuviai beveik iš visų svarbiausių tarptautinių varžybų grįžta su medaliais. 2006 metais Lietuvos golbolo rinktinė pirmą kartą tapo pasaulio čempione, o 2007 metais mūsiškiai triumfavo ir Europos pirmenybėse.