„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus ir dar labiau sutvirtino lyderio poziciją.

Philas Fodenas 32-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Richarlisonas 37-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Bernardo Silva 52-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas atrėmė kamuolį.

Riyadas Mahrezas 64-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

B.Silva 77-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos dar labiau padidino svečių pranašumą 3:1.

Žaidžiant visuose turnyruose „Man City“ tai buvo jau 17-toji pergalė iš eilės.