Moterų FIBA Eurolygos turnyrą nesėkme pradėjo Lietuvos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės, kurios svečiuose 68:76 (21:28, 20:19, 15:10, 12:19) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) ekipai.

Aikštės šeimininkės labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir sužaidus keturias minutes aktyviai žaidusi Nevriye Yilmaz dvitaškiu padidino „Fenerbahce“ persvarą iki dviženklės - 14:4. Visgi netrukus septynis taškus iš eilės pelnė TEO amerikietė Crystal Langhorne, tolimą metimą pridėjo kita legionierė Lindsey Wilson ir vilnietėms pavyko priartėti (19:22). Nepaisant to, aikštės šeimininkės laimėjo paskutinę atkarpą 6:2 ir po pirmųjų dešimties minučių Stambulo ekipa priekyje - 28:21.

Antrajame kėlinyje turkės vėl žaidė šiek tiek aktyviau ir pranašumas pasiekė devynis taškus (36:27). Nors TEO legionierių pastangomis skirtumas ir vėl buvo gerokai aptirpęs, ketvirtį dvitaškiu baigė jau minėta N.Yilmaz ir įpusėjus mačui „Fenerbahche“ vis dar priekyje - 47:41.

Trečiąjį kėlinį TEO pradėjo šešių minučių spurtu 13:6 ir C.Langhorne pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė Lietuvos čempiones į priekį - 54:53. Iki pat ketvirčio pabaigos aikštėje vyko kova taškas į tašką, o likus dešimčiai minučių iki susitikimo pabaigos aikštės šeimininkių persvara buvo vos vienas taškas - 57:56.

Lemiamą ketvirtį „Fenerbahce“ pradėjo spurtu 5:0 (62:56) ir šią persvarą išsaugojo iki pat mačo pabaigos. Likus minutei iki susitikimo pabaigos visas vilniečių pastangas dar bent šiek tiek pakreipti įvykius sau naudinga linkme tritaškiu nubraukė Esmeral Tuncluer. „Fenerbahce“ iškovojo pergalę rezultatu 76:68.

TEO: C.Langhorne 23 (dvitaškiai 10/14, baudos 3/3, 11 atk. kam., 3 per. kam.), A.Bimbaitė 11 (tritaškiai 2/10), N.Kuin 10 (dvitaškiai 5/8), J.Štreimikytė 9 (7 atk. kam.), L.Wilson 8 (tritaškiai 2/6), D.Staugaitienė 7.

„Fenerbahce“: N.Yilmaz 18 (dvitaškiai 7/10, baudos 4/4, 7 atk. kam.), E.Tuncluer 15, N.Nevlin 12, T.Sutton-Brown ir N.Powell - po 11.